Wilno – Troki

OFERTA ARCHIWALNA

Litewskie perełki

  • liczba dni:
    2
  • grupa wiekowa:
    dorośli
  • kierunek:
    zagranica

DZIEŃ 1:

Wyjazd z Olsztyna (lub innego miasta) i przejazd do stolicy Litwy. Przyjazd do Wilna, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie miasta, min.: Ostra Brama, kościół św. Teresy, cerkiew św. Ducha, klasztor bazylianów i Cela Konrada, Plac Ratuszowy, Uniwersytet Wileński, Pałac Prezydencki, zaułek Skapo, Muzeum A. Mickiewicza, zakątek gotycki (kościół św. Anny, kościół św. Franciszka i Bernarda, pomnik Mickiewicza). Obiadokolacja. Przejazd do obiektu, zakwaterowanie i nocleg.

DZIEŃ 2:

Po śniadaniu wykwaterowanie z obiektu, dalsze zwiedzanie Wilna. W tym dniu zobaczymy Górę Trzech Krzyży, kościół św. Piotra i Pawła, cmentarz na Rossie lub Antokolski. Wyjazd z przewodnikiem do Trok, miejscowości położonej w odległości 30 km od Wilna, gdzie zwiedzimy zamek na wyspie. Czas wolny na zakup pamiątek lub obiad. Po południu wyjazd do kraju. Planowane zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, drogowych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

transport, 1 nocleg w Wilnie w pok. 2-, 3- osobowych z łazienkami, 1 śniadanie, 1 obiadokolacja, przewodnika w Wilnie i Trokach, opiekę pilota na całej trasie, ubezpieczenie NNW+KL.

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów - ok. 17 EUR.

Cena wycieczki uzależniona jest od liczby uczestników, miejsca wyjazdu, standardu miejsca noclegowego i terminu.

społeczność

certyfikaty