Zielona Szkoła w Bieszczadach

OFERTA ARCHIWALNA

Sandomierz - Połonina Wetlińska - Kazimierz Dolny

  • liczba dni:
    4
  • grupa wiekowa:
    szkoła podstawowa, szkoła średnia
  • kierunek:
    kraj

1 DZIEŃ:

Wyjazd z Olsztyna i przejazd  do Sandomierza – miasta położonego na siedmiu wzgórzach, zobaczysz Bramę Opatowską, ratusz, dom Długosza, bazylikę katedralną; przejazd  na nocleg w ok. Polańczyka, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 DZIEŃ:

Śniadanie + suchy prowiant za kolację, przejazd Dużą Obwodnicą Bieszczadzką, na trasie której znajdują się: Lesko, Baligród (wizyta w Cerkwi), Cisna, Wetlina – piesza wycieczka na Połoninę Wetlińską – wejście na wysokość  1228 m n.p.m., kolacja w formie ciepłego posiłku, nocleg.

3 DZIEŃ:

Po śniadaniu przejazd do Sanoka, gdzie rozpoczniemy naszą przygodę na Sanie – spływ pontonami, podczas którego uczestnicy wykażą się sprytem i współpracą. Spływ gwarantuje niezapomnianą przygodę pod okiem instruktorów. Powrót do ośrodka. Obiad. Po obiedzie turniej Bumper Ball – szalony mecz piłki nożnej w strojach jak bańka mydlana. Korzystanie z infrastruktury ośrodka (boiska do gry w piłkę nożną, siatkową i koszykową, piłkarzyki, ping pong...)

4 DZIEŃ:

Śniadanie, przejazd do Soliny, wejście na najwyższą w Polsce zaporę wodną, zwiedzanie wnętrza zapory; przejazd do Kazimierza Dolnego – zwiedzanie miasta, zobaczymy Górę Trzech Krzyży, Kościół Farny św. Jana Chrzciciela, słynną studnię; obiad. Przejazd do Olsztyna. Planowane zakończenie wycieczki ok. 22.30.

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, drogowych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

Transport z Olsztyna, 3 noclegi, wyżywienie, usługi przewodników, wstępy, ubezpieczenie NNW, opieka pilota, opiekunowie gratis (1 na 15 uczestników, koszt udziału w wycieczce dodatkowego opiekuna wynosi 249 zł/grupa).

Cena wycieczki uzależniona jest od liczby uczestników, miejsca wyjazdu, standardu miejsca noclegowego i terminu.

społeczność

certyfikaty