WISŁA I ENERGYLANDIA

OFERTA ARCHIWALNA

Wisła – Energylandia – Czantoria Wielka

  • liczba dni:
    4
  • grupa wiekowa:
    szkoła podstawowa, szkoła średnia
  • kierunek:
    kraj

DZIEŃ 1:

Przejazd  do Wisły, możliwe rozszerzenie wycieczki o program w Łodzi lub Częstochowie, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2:

Śniadanie, wycieczka  z przewodnikiem: Czantoria Wielka (995 m n.p.m.) – wycieczka autokarowo – piesza na najwyższy szczyt  leżący w granicach miasta Ustronia. Wjedziemy koleją linową krzesełkową na Polanę Stokłosica,  czas wolny na skorzystanie z letniego toru saneczkowego (płatne dodatkowo 6 zł/ os.), spacer na szczyt Czantorii,  wyjście na wieżę widokową, możliwość przejścia do schroniska po stronie czeskiej, przejście czerwonym, Głównym Szlakiem Beskidzkim na Soszów Wielki (886 m n.p.m.), odpoczynek w karczmie Lepiarzówka, zejście do Wisły Dziechcinki. obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3:

Śniadanie, przejazd do miejscowości Zator.
Korzystanie z atrakcji Energylandii* (bilet za dopłatą) – Rodzinnego Parku Rozrywki. To miejsce pełne adrenaliny i niezapomnianych wrażeń. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: karuzele, kolejki, roller-coastery, zjeżdżalnie, łódki, czy huśtawki. Wszystkie atrakcje są podzielone na strefy i przystosowane dla odpowiedniej grupy wiekowej.; obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 4:

Śniadanie, wycieczka śladami Adama Małysza:  skocznia im. A. Małysza w Wiśle Malince (wjazd i zjazd), galeria „Sportowe Trofea A. Małysza”, Adam Małysz z czekolady, Muzeum Narciarstwa, obiad.

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, drogowych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

transport z Olsztyna,  3 noclegi, wyżywienie:  3 śniadania, 3 obiadokolacje, obiad, usługi przewodników, wstępy: Czantoria Wielka, Skocznia w Malince, Galeria Małysza, ubezpieczenie NNW, opieka przedstawiciela biura, opiekunowie gratis  (1 na 15 uczestników, koszt udziału w wycieczce dodatkowego opiekuna wynosi 249 zł/grupa).

biletu wstępu do Energylandii – płatny dodatkowo: szkoła podstawowa  klasy 1-6 59 zł/os., klasy 7-8 69 zł/os. , szkoła ponadpodstawowa 99 zł/os.

Cena wycieczki uzależniona jest od liczby uczestników, miejsca wyjazdu, standardu miejsca noclegowego i terminu.

społeczność

certyfikaty