Warszawskie Atrakcje

Warszawa

  • liczba dni:
    2
  • grupa wiekowa:
    szkoła podstawowa, szkoła średnia
  • kierunek:
    kraj
od 277 zł przy 45 uczestnikach

DZIEŃ 1:

przejazd do Warszawy - wizyta w Centrum Nauki KOPERNIK, Fantastyczne, nowoczesne laboratorium eksperymentowania łączy naukę z zabawą i w niekonwencjonalny sposób tłumaczy otaczające nas zjawiska. Galerie w Centrum zlokalizowane są na trzech kondygnacjach (parter, piętro i ogród na dachu). Zwiedzanie Starego Miasta: Plac Zamkowy, Katedra św. Jana, Rynek Starego Miasta, Barbakan i mury obronne, Plac Krasińskich, Pomnik Powstańców Warszawy, Plac Teatralny, Teatr Wielki, Plac Piłsudskiego, Grób Nieznanego Żołnierza, Pałac Prezydencki, Kościół św. Anny; zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg w hotelu.

DZIEŃ 2:

śniadanie, wizyta na Stadionie Narodowym -trasa "Piłkarskie emocje" - Chcesz przeżyć piłkarskie emocje? Marzysz o grze w piłkarskiej reprezentacji Polski? Chcesz choć na jeden dzień zamienić się miejscami z Robertem Lewandowskim, Grzegorzem Krychowiakiem czy Arkadiuszem Milikiem? Dzięki PGE Narodowemu jest to możliwe! Dziś to właśnie Ty jesteś gwiazdą najnowocześniejszego stadionu w Polsce. Podczas trasy zobaczysz m.in. pomieszczenia strefy zawodniczej, wykorzystywane podczas meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz centrum medialne PGE Narodowego, które przeznaczone jest dla dziennikarzy. Obiad.

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, drogowych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

transport autokarem z Olsztyna, 1 nocleg, 1 śniadanie, 1 obiadokolacja, obiad, usługi przewodnika, wstęp do Centrum Nauki Kopernik, Stadion Narodowy, ubezpieczenie NNW, opieka przedstawiciela biura, opiekunowie gratis (1 na 15 uczestników).

277 zł/osoba przy 45 uczestnikach;

297 zł/osoba przy 40 uczestnikach;

307 zł/osoba przy 35 uczestnikach;

Cena uzależniona jest m.in.: od terminu wycieczki, standardu obiektu noclegowego, miejsca wyjazdu, liczby uczestników.

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty