Tropical Islands - Berlin

Poznań – Berlin - Tropical Islands - Gniezno

  • liczba dni:
    3
  • grupa wiekowa:
    szkoła podstawowa, szkoła średnia
  • kierunek:
    kraj
od 447 zł przy 45 uczestnikach

1 DZIEŃ:

przejazd do Poznania - wizyta w Rogalowym Muzeum Poznania -położonym na Starym Rynku z widokiem na wieżę ratuszową z koziołkami. Udział w pokazie rogalowym: wspólny wypiek Rogali Świętomarcińskich, degustacja, multimedialna prezentacja o Poznaniu, zwiedzanie renesansowego wnętrza kamienicy. Spacer po Starym Rynku z przewodnikiem. Przejazd do Słubic, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg

2 DZIEŃ:

śniadanie, przejazd do Berlina - zobaczymy: Alexanderplatz, wyspę muzeów, Unter den Linden, Bramę Brandenburską, plac Paryski, plac Republiki, Reichstag, Urząd Kanclerski, Nowe centrum Berlina: plac Poczdamski, historyczne fragmenty muru berlińskiego, wizyta w Tropical Islands -największym w Europie tropikalnym świecie rozrywki: 8000m2 pokrytych białym, delikatnym piaskiem – największa plaża pod dachem na świecie 4000m2 wody, zjeżdżalnie wodne, miejsca do wspinania- to wszystko czeka na Ciebie! Jest tu miejsce na pływanie i szaleństwa. Pobyt 2h w Strefie Basenów (bilet wstępu płatny dodatkowo – 20 EUR);powrót na obiadokolację i nocleg do Słubic.

3 DZIEŃ:

śniadanie, przejazd do Gniezna -zobaczymy Wzgórze Lecha, Archikatedrę NMP, Drzwi Gnieźnieńskie; obiad

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, drogowych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

transport autokarem z Olsztyna 2 noclegi, wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje, obiad, usługi przewodników, wstępy: pokaz rogalowy, Katedra i Drzwi Gnieźnieńskie, ubezpieczenie NNW i KL, opieka przedstawiciela biura, opiekunowie gratis (1 na 15 uczestników).

od 447 zł + 20 EUR przy 45 os.
od 477 zł + 20 EUR przy 40 os.
od 507 zł + 20 EUR przy 35 os.

Cena uzależniona jest m.in.: od terminu wycieczki, standardu obiektu noclegowego, miejsca wyjazdu, liczby uczestników.

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty