Tropical Islands - Berlin

OFERTA ARCHIWALNA

Poznań – Berlin - Tropical Islands - Gniezno

  • liczba dni:
    3
  • grupa wiekowa:
    szkoła podstawowa, szkoła średnia
  • kierunek:
    kraj, zagranica

1 DZIEŃ:

przejazd do Poznania - wizyta w Rogalowym Muzeum Poznania -położonym na Starym Rynku z widokiem na wieżę ratuszową z koziołkami. Udział w pokazie rogalowym: wspólny wypiek Rogali Świętomarcińskich, degustacja, multimedialna prezentacja o Poznaniu, zwiedzanie renesansowego wnętrza kamienicy. Spacer po Starym Rynku z przewodnikiem. Przejazd do Słubic, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg

2 DZIEŃ:

śniadanie + suchy prowiant za obiadokolację, przejazd do Berlina - zobaczymy: Alexanderplatz, wyspę muzeów, Unter den Linden, Bramę Brandenburską, plac Paryski, plac Republiki, Reichstag, Urząd Kanclerski, Nowe centrum Berlina: plac Poczdamski, historyczne fragmenty muru berlińskiego, wizyta w Tropical Islands -największym w Europie tropikalnym świecie rozrywki: 8000m2 pokrytych białym, delikatnym piaskiem – największa plaża pod dachem na świecie 4000m2 wody, zjeżdżalnie wodne, miejsca do wspinania- to wszystko czeka na Ciebie! Jest tu miejsce na pływanie i szaleństwa. Pobyt om 3h w Strefie Basenów (bilet wstępu płatny dodatkowo – 25 EUR);powrót na nocleg do Słubic.

3 DZIEŃ:

śniadanie, przejazd do Gniezna -zobaczymy Wzgórze Lecha, Archikatedrę NMP, Drzwi Gnieźnieńskie; obiad


Obowiązkowo zabierz ze sobą ważny paszport lub dowód osobisty.

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, drogowych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

transport autokarem z Olsztyna 2 noclegi, wyżywienie: usługi przewodników, wstępy: pokaz rogalowy, Katedra i Drzwi Gnieźnieńskie, ubezpieczenie NNW i KL, opieka przedstawiciela biura, opiekunowie gratis (1 na 15 uczestników, koszt udziału w wycieczce dodatkowego opiekuna wynosi 149 zł/grupa).

wstęp do Tropical Islands Strefa Basenów 25 EUR/os., ewentualny posiłek 10 EUR/os.

Cena wycieczki uzależniona jest od liczby uczestników, miejsca wyjazdu, standardu miejsca noclegowego i terminu.

społeczność

certyfikaty