Tatry w Pigułce

Częstochowa – Zakopane - Kraków

  • liczba dni:
    4
  • grupa wiekowa:
    szkoła podstawowa, szkoła średnia
  • kierunek:
    kraj
od 497 zł przy 45 uczestnikach

DZIEŃ 1:

Przejazd do Częstochowy, wizyta w klasztorze na Jasnej Górze, przejazd na nocleg do Białego Dunajca k. Zakopanego, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2:

Śniadanie, Zakopane – kaplica na Jaszczurówce, Cmentarz na Pęksowym Brzysku, skocznie narciarskie, Gubałówka (wjazd i zjazd), czas wolny na Krupówkach; kolacja, dyskoteka, nocleg.

DZIEŃ 3:

Śniadanie, Dolina Kościeliska(4h), hala Ornak 1100 m.n.p.m., Wąwóz Kraków oraz jaskinie: Smocza Jama i Mroźna; Kolacja, nocleg.

DZIEŃ 4:

Śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną. Przejazd do Krakowa: Wzgórze Wawelskie z Katedrą, dzwonem Zygmunta i grobami królów i bohaterów narodowych; Rynek z Kościołem Mariackim, Sukiennice, Barbakan. Obiad.

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, drogowych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

transport z Olsztyna, 3 noclegi, wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje, suchy prowiant, obiad, usługi przewodników, wstępy: Katedra Wawelska, Bazylika Mariacka, wstęp do TPN, Smocza Jama, wjazd i zjazd z Gubałówki,  ubezpieczenie NNW, opieka przedstawiciela biura, opiekunowie gratis (1 na 15 uczestników).

497 zł/osoba przy 45 uczestnikach;

527 zł/osoba przy 40 uczestnikach;

557 zł/osoba przy 35 uczestnikach;

Cena uzależniona jest m.in.: od terminu wycieczki, standardu obiektu noclegowego, miejsca wyjazdu, liczby uczestników.

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty