Tatry w Pigułce

OFERTA ARCHIWALNA

Częstochowa – Zakopane - Kraków

  • liczba dni:
    4
  • grupa wiekowa:
    szkoła podstawowa, szkoła średnia
  • kierunek:
    kraj

DZIEŃ 1:

Przejazd do Częstochowy, wizyta w klasztorze na Jasnej Górze, przejazd na nocleg do Białego Dunajca k. Zakopanego, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2:

Śniadanie, Zakopane – kaplica na Jaszczurówce, Cmentarz na Pęksowym Brzysku, skocznie narciarskie, Gubałówka (wjazd i zjazd za dopłatą 18 zł/os.), czas wolny na Krupówkach; kolacja, dyskoteka, nocleg.
Fakultatywnie:
Gubałówka + Termy Bukowina 2,5 h w cenie 45 zł/os.

DZIEŃ 3:

Śniadanie, Dolina Kościeliska(4h), hala Ornak 1100 m.n.p.m., Wąwóz Kraków oraz jaskinie: Smocza Jama i Mroźna; Kolacja, nocleg.

DZIEŃ 4:

Śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną. Przejazd do Krakowa: Wzgórze Wawelskie z Katedrą, dzwonem Zygmunta i grobami królów i bohaterów narodowych; Rynek z Kościołem Mariackim, Sukiennice, Barbakan.

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, drogowych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

Transport z Olsztyna, 3 noclegi, wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje, usługi przewodników, wstępy: Katedra Wawelska, Bazylika Mariacka, wstęp do TPN,  ubezpieczenie NNW, opieka przedstawiciela biura, opiekunowie gratis (1 na 15 uczestników, koszt udziału w wycieczce dodatkowego opiekuna wynosi 249 zł/grupa).

Cena wycieczki uzależniona jest od liczby uczestników, miejsca wyjazdu, standardu miejsca noclegowego i terminu.

społeczność

certyfikaty