Tatry na Maksa

OFERTA ARCHIWALNA

Kraków - Wieliczka - Zakopane - Ojcowski Park Narodowy

  • liczba dni:
    4
  • grupa wiekowa:
    szkoła podstawowa
  • kierunek:
    kraj

DZIEŃ 1:

Przejazd do Krakowa, spacer Droga Królewską z przewodnikiem:Wzgórze Wawelskie z Katedrą, dzwonem Zygmunta i grobami królów i bohaterów narodowych; Rynek z Kościołem Mariackim, Sukiennice, Barbakan; przejazd do obiektu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

DZIEŃ 2:

Śniadanie,  Wieliczka – Kopalnia Soli- zwiedzanie trasy turystycznej z przewodnikiem (za dopłatą 27 zł/os.); przejazd do  Zakopanego, spacer z pilotem podczas którego zobaczymy: Cmentarz na Pęksowym Brzysku, przejście pod skocznię narciarską i wjazd na taras widokowy na Wielkiej Krokwi,  czas wolny na Krupówkach; przejazd do Białego Dunajca, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

DZIEŃ 3:

Śniadanie + suchy prowiant, całodzienna wycieczka z licencjonowanym przewodnikiem w góry: Dolina Kościeliska lub Dolina Chochołowska,  powrót do obiektu, kolacja, nocleg.

DZIEŃ 4:

Śniadanie + suchy prowiant na drogę. Przejazd do Ojcowskiego Parku Narodowego, gdzie zobaczymy z zewnątrz Zamek w Pieskowej Skale - poznamy jego długą historię; następnie zobaczymy Maczugę Herkulesa a w Ojcowie, idąc pomiędzy malowniczymi skałkami, wejdziemy na szczyt Góry Chełmowej, gdzie zwiedzimy największą i najdłuższą jaskinię w Ojcowskim Parku Narodowym - Grotę Łokietka! Obiad za dopłatą ok. 20 zł/os.

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, drogowych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

Transport z Olsztyna, 3 noclegi, wyżywienie: 3 śniadania, 3 kolacje, 2 suche prowianty, usługi przewodników, wstępy: Katedra Wawelska, Wielka Krokiew,  Grota Łokietka, ubezpieczenie NNW, opieka przedstawiciela biura, opiekunowie gratis (1 na 15 uczestników, koszt udziału w wycieczce dodatkowego opiekuna wynosi 249 zł/grupa).

Cena wycieczki uzależniona jest od liczby uczestników, miejsca wyjazdu, standardu miejsca noclegowego i terminu.

społeczność

certyfikaty