Tatry + AQUAPARK TATRALANDIA

OFERTA ARCHIWALNA

Jasna Góra - Zakopane - Kraków - Tatralandia

  • liczba dni:
    4
  • grupa wiekowa:
    szkoła podstawowa, szkoła średnia
  • kierunek:
    kraj, zagranica

DZIEŃ 1:

Przejazd do Częstochowy, wizyta na Jasnej Górze (łac. Clarus Mons). Jest jednym z ważniejszych miejsc kultu maryjnego i od setek lat najważniejszym centrum pielgrzymkowym w Polsce. Zobaczymy wraz z przewodnikiem zabudowania klasztorne Ojców Paulinów wraz z mieszczącymi się tam: gotycką Kaplicą Matki Boskiej Częstochowskiej , barokową bazyliką Krzyża Świętego i Narodzenia Matki Bożej, a także liczne fortyfikacje jak mury obronne, bramy czy bastiony. Przejazd na nocleg do Białego Dunajca k. Zakopanego, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2:

Śniadanie + suchy prowiant, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Zakopanego: zespół skoczni narciarskich, pomnik T. Chałubińskiego, kościółek i cmentarz na Pęksowym Brzysku, na którym pochowani są ludzie zasłużeni dla Zakopanego, wjazd i zjazd na Gubałówkę -za dopłatą 21 zł/os., spacer po Gubałówce, czas wolny na Krupówkach. Powrót do obiektu, kolacja, nocleg.

DZIEŃ 3:

Śniadanie + suchy prowiant, wycieczka autokarowa do Tatralandii – największego na Słowacji termalnego parku wodnego, gdzie czeka Cię zabawa i wodne szaleństwo w 14 basenach (kryte i odkryte) o temperaturze wody 28-32°C , 26 zjeżdżalni i rur z mega atrakcjami (wstęp płatny dodatkowo ok. 10 EUR). Powrót do obiektu, kolacja, nocleg.

DZIEŃ 4:

Śniadanie. Przejazd do Krakowa: Spacer z przewodnikiem Droga Królewską: Wzgórze Wawelskie z Katedrą, dzwonem Zygmunta i grobami królów i bohaterów narodowych; Rynek z Kościołem Mariackim, Sukiennice, Barbakan. Obiad.

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, drogowych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

Transport z Olsztyna,  3 noclegi, wyżywienie, usługi przewodników: Zakopane, Kraków, wstępy: skocznia narciarska, Katedra Wawelska, ubezpieczenie NNW, opieka przedstawiciela biura, opiekunowie gratis  (1 na 15 uczestników, koszt udziału w wycieczce dodatkowego opiekuna wynosi 249 zł/grupa).

Biletu wstępu do aquaparku na Słowacji.

Cena wycieczki uzależniona jest od liczby uczestników, miejsca wyjazdu, standardu miejsca noclegowego i terminu.

społeczność

certyfikaty