Śladami Adama Małysza

Wisła – Koniaków – Istebna – Dream Park Ochaby

  • liczba dni:
    4
  • grupa wiekowa:
    szkoła podstawowa, szkoła średnia
  • kierunek:
    kraj
od 477 zł przy 45 uczestnikach

1 DZIEŃ:

Przejazd do Częstochowy, wizyta w klasztorze na Jasnej Górze, przejazd do Wisły, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 DZIEŃ:

Śniadanie, wycieczka z przewodnikiem „Małą Pętlą Beskidzką” do Trójwsi Beskidzkiej: Koniakowa, Istebnej i Jaworzynki – najwyżej położonych wiosek w Beskidzie Śląskim. Jedziemy do nich przez przełęcz Kubalonka, na wysokość 761 m n.p.m. W kurnej Chacie Jana Kawuloka zobaczymy stare sprzęty i drewniane instrumenty muzyczne, w Koniakowie zachwycimy się misternymi koronkami. Przejedziemy obok Rezydencji Prezydenta RP – Zamek, pospacerujemy po koronie zapory Jeziora Czerniańskiego, obiadokolacja, nocleg.

3 DZIEŃ:

Śniadanie, wycieczka autokarowa do Dream Parku Ochaby - Parku Rozrywki i Edukacji, gdzie czeka na Ciebie wiele atrakcji: zwiedzanie parku miniatur i dinozaurów z przewodnikiem, prehistoryczne Oceanarium, kino 6D - w którym obejrzysz 2 filmy wszystkimi zmysłami, park linowy, w którym spróbujesz swych sił pod okiem instruktora (3 trasy), kule sferyczne, zabawa ta pozwoli Ci pokonać granice strachu i dostarczy Ci niesamowitych doznań, euro-bungee – hit sezonu, na którym to urządzeniu wykonasz najróżniejsze ewolucje akrobatyczne, salta i skoki powietrzne, obiadokolacja, nocleg.

4 DZIEŃ:

Śniadanie, wycieczka śladami Adama Małysza: skocznia im. A. Małysza w Wiśle Malince, galeria „Sportowe Trofea A. Małysza”, Adam Małysz z czekolady, Muzeum Narciarstwa, obiad.

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, drogowych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

transport z Olsztyna, 3 noclegi, wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje, obiad, usługi przewodników, wstępy: Chata Kawuloka, Muzeum Koronki, Skocznia w Malince, Galeria Małysza, Dream Park, ubezpieczenie NNW, opieka przedstawiciela biura, opiekunowie gratis (1 na 15 uczestników).

477 zł/osoba przy 45 uczestnikach;

497 zł/osoba przy 40 uczestnikach;

527 zł/osoba przy 35 uczestnikach;

Cena uzależniona jest m.in.: od terminu wycieczki, standardu obiektu noclegowego, miejsca wyjazdu, liczby uczestników.

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty