Niezwykła Praga

Praga - Wrocław –Karpacz – Śnieżka

  • liczba dni:
    4
  • grupa wiekowa:
    szkoła podstawowa, szkoła średnia
  • kierunek:
    kraj
od 517 zł przy 45 uczestnikach

1 DZIEŃ:

Przejazd do Wrocławia, zwiedzanie z przewodnikiem (2h): Rynek z zabudową mieszczańską i Ratuszem (jednym z najpiękniejszych w Europie), Uniwersytet Wrocławski, Hala Stulecia, Ostrów Tumski z Katedrą św. Jana Chrzciciela, (fakultatywnie za dopłatą 23 zł/os: Panorama Racławicka lub ZOO+ Afrykarium 25zł/os ), przejazd do Karpacza, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 DZIEŃ:

Śniadanie + suchy prowiant, wejście z przewodnikiem sudeckim na Śnieżkę (1602 m n.p.m.) Zejście piesze do Karpacza lub dla chętnych zjazd wyciągiem krzesełkowym z Małej Kopy (za dopłatą 20 zł/ os.). Kolacja na ciepło, nocleg.

3 DZIEŃ:

Śniadanie + suchy prowiant, przejazd do Pragi, zwiedzanie Pragi – zobaczymy m.in.: Klasztor Strahovsky – najładniejszy widok na Pragę, dla chętnych możliwość zobaczenia Muzeum Miniatur – wstęp płatny dodatkowo ok.50 KC, Loreta Praska, Hradczany, ogrody przy pałacu prezydenckim, Katedrę św. Wita (z zewnątrz), Małą Stranę z Ogrodami Wallenstaina, Most Karola, Stare Miasto z ratuszem zegarem Orloy, Vaclavske Namesti; - czas na zakup pamiątek, metro; 17:15 wyjazd z Pragi, Ok. 20:30 przyjazd na nocleg w Karpaczu; kolacja na ciepło, możliwość organizacji dyskoteki, nocleg.

4 DZIEŃ:

Śniadanie, wykwaterowanie, zwiedzanie atrakcji Karpacza:
Świątynia Wang, Krucze Skałki - urwisko skalne o wysokości do 25 m znajdujące się pomiędzy Osiedlem Skalnym a Wilczą Porębą. Służą miłośnikom wspinaczki skałkowej oraz stanowią punkt widokowy na Śnieżkę i Karkonosze.
Ok. 11:00 wyjazd do Olsztyna z przerwą na obiad po trasie.

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, drogowych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

transport, 3 noclegi, wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiady, 2 suche prowianty, obiad w drodze powrotnej, wstępy: wstęp do KPN, metro w Pradze, ubezpieczenie NNW, opieka pilota/przewodnika, opiekunowie gratis (1 na 15 uczestników).

517 zł/osoba przy 45 uczestnikach;

547 zł/osoba przy 40 uczestnikach;

587 zł/osoba przy 35 uczestnikach;

Cena uzależniona jest m.in.: od terminu wycieczki, standardu obiektu noclegowego, miejsca wyjazdu, liczby uczestników.

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty