KRAKÓW I... ROZRYWKA

WIELICZKA – KRAKÓW – ENERGYLANDIA – OJCOWSKI PARK NARODOWY

  • liczba dni:
    4
  • grupa wiekowa:
    szkoła podstawowa, szkoła średnia
  • kierunek:
    kraj
od 627 zł przy 45 uczestnikach

DZIEŃ 1:

Zbiórka uczestników i wyjazd. Przejazd do Krakowa, spacer po Rynku Starego Miasta, czas wolny. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 2:

Po śniadaniu zwiedzanie z przewodnikiem Krakowa. Wizyta na Wzgórzu Wawelskim: dziedziniec zewnętrzny i wewnętrzny, Katedra na Wawelu (wstęp), pomnik Smoka Wawelskiego. Następnie przejście drogą królewską: Plac Matejki, Pomnik Grunwaldzki, Barbakan, Brama Floriańska, ul. Floriańska, Rynek Krakowski (Wieża Ratuszowa, Kościół Mariacki - wstęp, kościół św. Wojciecha), ul. Grodzka.
Przejazd do Wieliczki. Zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce* – przejście głównym szlakiem w kopalni – trasą turystyczną - blisko 3 kilometry krętych korytarzy, 800 schodów do pokonania i zejście na głębokość 135 metrów pod ziemię. W trakcie zwiedzania zobaczymy ponad 20 komór, w tym najpiękniejszą kaplicę św. Kingi oraz Muzeum Żup Krakowskich. Powrót do obiektu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3:

Po śniadaniu przejazd do Zatoru, gdzie znajduje się Największy w Polsce Park Rozrywki – Energylandia.*
Park Rozrywki, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak również osób dorosłych. Na ogromnej przestrzeni 26 hektarów znajduje się ponad 30 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych. Całodzienny pobyt w Parku Rozrywki.
W czasie pobytu w Energylandii możliwy jest posiłek w cenie 15 – 20 zł/os. (płatne dodatkowo). W cenie biletu jest zestaw frytki + kompot dla dzeci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych.
Wieczorem obiadokolacja i nocleg.
*dopłata do biletu dla osób, które ukończyły 16 lat 40 zł

DZIEŃ 4:

Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Ojcowskiego Parku Narodowego. Przejście z przewodnikiem trasą na której zobaczymy: najlepiej zachowany zamek na Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej - Zamek w Pieskowej Skale (z zewnątrz), obejrzymy Maczugę Herkulesa a w Ojcowie, idąc pomiędzy malowniczymi skałkami, wejdziemy na szczyt Góry Chełmowej, gdzie zwiedzimy największą i najdłuższą jaskinię w Ojcowskim Parku Narodowym - Grotę Łokietka! Wyjazd w drogę powrotną, w czasie przejazdu obiadokolacja ok. godz. 17:00 (danie główne i napój). Planowane zakończenie wycieczki ok. 22:30.

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, drogowych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

transport z Olsztyna, 3 noclegi (pok. 3-5-osobowe), 3 śniadania, 4 obiadokolacje, bilety wstępu: Katedra na Wawelu, Kopalnia Soli w Wieliczce, Energylandia, Grota Łokietka, opiekę przewodników: Wieliczce, Krakowie, Ojcowskim Parku Narodowym, ubezpieczenie NNW, opiekę pilota, 1 opiekun na 15 osób gratis.

Młodzież licealna - dopłata do Wieliczki +25zł/os., dopłata do Energylandii +40zł/os.

627 zł/osoba przy 45 uczestnikach;

657 zł/osoba przy 40 uczestnikach;

697 zł/osoba przy 35 uczestnikach;

Cena uzależniona jest m.in.: od terminu wycieczki, standardu obiektu noclegowego, miejsca wyjazdu, liczby uczestników.

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty