KRAKÓW I ENERGYLANDIA

OFERTA ARCHIWALNA

ENERGYLANDIA – KRAKÓW – KOPALNIA SOLI

  • liczba dni:
    3
  • grupa wiekowa:
    szkoła podstawowa, szkoła średnia
  • kierunek:
    kraj

1 dzień:

Wyjazd z Olsztyna i przejazd do Chęcin, zwiedzanie Centrum Nauki Leonardo – Człowiek niezwykła maszyna. Bijące serce, krążąca w żyłach krew i płuca – Centrum Nauki Leonardo da Vinci opanowane przez człowieka; ekspozycja poświęcona jest funkcjonowaniu ludzkiego ciała. Każdy - i młodszy i starszy - znajdzie tam coś dla siebie, przejazd  do Wieliczki lub Bochni zwiedzanie Kopalni Soli – trasa turystyczna; przejazd na nocleg, zakwaterowanie, obiadokolacja.

2 dzień:

Śniadanie, przejazd do miejscowości Zator; korzystanie z atrakcji Energylandii – najnowocześniejszego parku rozrywki w Polsce (bilet za dopłatą).  To miejsce pełne adrenaliny i niezapomnianych wrażeń. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: karuzele, kolejki, roller-coastery, zjeżdżalnie, łódki, czy huśtawki. Wszystkie atrakcje są podzielone na strefy i przystosowane dla odpowiedniej grupy wiekowej; obiadokolacja, nocleg.

3 dzień:

Śniadanie, zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem (4h): Wzgórze Wawelskie z Katedrą, dzwonem Zygmunta i grobami królów i bohaterów narodowych; Rynek z Kościołem Mariackim (z zewnątrz), Sukiennice, obiad, przejazd do Olsztyna.

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, drogowych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

Transport z Olsztyna,  2 noclegi, wyżywienie, wstępy,  usługi przewodników,  opieka przedstawiciela biura, ubezpieczenie NNW, opiekunowie gratis  (1 na 15 uczestników, koszt udziału w wycieczce dodatkowego opiekuna wynosi 249 zł/grupa).

Biletu wstępu do Energylandii – płatny dodatkowo: szkoła podstawowa klasy 1-6  59 zł/os., klasy 7-8 69 zł/os., szkoła ponadpodstawowa 99 zł/os.

Cena wycieczki uzależniona jest od liczby uczestników, miejsca wyjazdu, standardu miejsca noclegowego i terminu.

społeczność

certyfikaty