Zamość - Lwów

OFERTA ARCHIWALNA

Roztocze, Bieszczady i Ukraina

  • liczba dni:
    4
  • grupa wiekowa:
    dorośli
  • kierunek:
    kraj

1 dzień:

Wyjazd z Olsztyna (lub innego miasta), przejazd do Kozłówki - zwiedzanie rezydencji Zamoyskich (2h) : pałacowych wnętrz, Kaplicy, Powozowni, Galerii Sztuki Socrealizmu, spacer po parku. Przejazd do Lublina na zwiedzanie z przewodnikiem: Wzgórze Zamkowe, zwiedzanie Kaplicy Trójcy Świętej, Brama Grodzka, kamienice przy Grodzkiej, Pl. po Farze, Kościół i Klasztor oo. Dominikanów, wybrane kamienice Starego Miasta, Ratusz, spacer Krakowskim Przedmieściem do Pl. Litewskiego, zwiedzanie Pałacu Lubomirskich. Przyjazd do obiektu, zakwaterowanie i nocleg.

2 dzień:

Śniadanie w formie bufetu. Wycieczka po Roztoczu z przewodnikiem: Zamość – Rynek z Ratuszem i kamienicami ormiańskimi, Zwierzyniec – „stolica” Roztocza Środkowego,  Kościół „na wodzie”, Guciów - zwiedzanie Muzeum Etnograficzno-Przyrodniczego, Krasnobród – miasto – uzdrowisko, sanktuarium MB Krasnobrodzkiej, Muzeum Wsi Krasnobrodzkiej, Kaplica „na wodzie”, rezerwat krajobrazowo–leśny „Św. Roch”, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień:

Śniadanie w postaci suchego prowiantu, całodniowa wycieczka do Lwowa, gdzie zwiedzimy Cmentarz Łyczakowski i Cmentarz Obrońców Lwowa. Zobaczymy wysoki Zamek z Kopcem Unii – panorama miasta i okolicy, Uniwersytet Lwowski. Spacer po Starym Mieście. Udamy się do wnętrz katedry łacińskiej, Kaplicy Boimów, Katedry Ormiańskiej, zobaczymy Cerkiew Uspieńską, wieżę Prochową, kościół św. Andrzeja i klasztor Bernardynów – jeden z najpiękniejszych kościołów Lwowa. Opera. Obiadokolacja, powrót do hotelu w godzinach wieczornych, nocleg.

4 dzień:

Śniadanie, wykwaterowanie z obiektu. Przejazd do Nałęczowa, spotkanie z przewodnikiem: Nałęczów – Park Zdrojowy, Pijalnia wód mineralnych, Muzeum Bolesława Prusa w Pałacu Małachowskich, Muzeum Stefana Żeromskiego, Kazimierz Dolny – Rynek, Baszta, Zamek, spacer bulwarem Wiślanym, Puławy – spacer po parku, pałac Czartoryskich, Świątynia Sybilli, Dom Gotycki.​ Obiad w przerwie zwiedzania, przyjazd do Olsztyna (lub innego miasta).

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, drogowych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

Przejazd autokarem, 3 noclegi w pok. 2-, 3- osobowych, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, 1 obiad, opiekę pilota i lokalnych przewodników,  ubezpieczenie NNW i KL.

Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów ok. 110 zł.

Cena wycieczki uzależniona jest od liczby uczestników, miejsca wyjazdu, standardu miejsca noclegowego i terminu.

społeczność

certyfikaty