Zakopane – Tatralandia – Kraków

OFERTA ARCHIWALNA

Krupówki, termy i Sukiennice

  • liczba dni:
    4
  • grupa wiekowa:
    dorośli
  • kierunek:
    kraj

DZIEŃ 1:

Wyjazd z Olsztyna lub innego miasta w godzinach porannych. Przejazd do Częstochowy, wizyta w klasztorze na Jasnej Górze, przejazd do Białego Dunajca k. Zakopanego na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 2:

Po śniadaniu wjazd kolejką na Gubałówkę, skąd rozciąga się wspaniała panorama Tatr ; spacer po Gubałówce do najstarszej części Zakopanego; oglądanie chałup góralskich projektu Stanisława Ignacego Witkiewicza; zwiedzanie cmentarza na Pęksowym Brzysku i drewnianej kaplicy na Jaszczurówce, spacer po Krupówkach. Obiadokolacja*. Nocleg
* Istnieje możliwość zamiany obiadokolacji na biesiadę góralską z muzyką.

DZIEŃ 3:

Po śniadaniu wycieczka do Aquaparku Tatralandia na Słowacji, który jest największym parkiem wodnym w tej części Europy. Park oferuje wiele atrakcji: Aquapark (baseny, zjeżdżalnie, Tropical Paradise), centrum wellness (masaże, okłady, zabiegi), saunowy świat Celtów, fun park, restauracje, bary i wiele innych. Całodniowy pobyt w kompleksie. Wieczorem obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 4:

Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Krakowa, spotkanie z przewodnikiem. W tym dniu planujemy zwiedzanie Traktu Królewskiego + Wawel: Plac Matejki, Barbakan, Brama Floriańska, ulica Floriańska, Rynek Główny z Kościołem Mariackim, Ratuszem, Sukiennicami. Następnie ulica Grodzka i Wawel: (Dziedziniec, Katedra, Dzwon Zygmunta, Groby Królewskie). Obiad. Po obiedzie wyjazd w drogę powrotną. Planowane zakończenie wycieczki ok. godz. 23:00.

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, drogowych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

transport autokarowy, 3 noclegi w obiekcie w Białym Dunajcu, zakwaterowanie w pok. 2-, 3-osobowych z łazienkami, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, 1 obiad, przewodnika w Krakowie, opiekę przedstawiciela biura/pilota, ubezpieczenie NNW+KL.

biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i wjazdu na Gubałówkę (ok 73 zł + 32 Euro).

Cena wycieczki uzależniona jest od liczby uczestników, miejsca wyjazdu, standardu miejsca noclegowego i terminu.

społeczność

certyfikaty