Sandomierz - Lwów - Kazimierz

OFERTA ARCHIWALNA

Kresy wschodnie

  • liczba dni:
    3
  • grupa wiekowa:
    dorośli
  • kierunek:
    zagranica

DZIEŃ 1:

Wyjazd z Olsztyna (lub innego miasta), przejazd do Sandomierza, zwiedzanie miasta z przewodnikiem (2 godz.) : kościół św. Michała, kościół św. Józefa, brama Opatowska, Kościół św. Ducha, ratusz, kamienice, dom Długosza, bazylika katedralna, przejazd na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 2:

Śniadanie, wykwaterowanie z obiektu i wyjazd do Lwowa. Na miejscu spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie miasta: cmentarz Łyczakowski, cmentarz Orląt Lwowskich, Zespół archikatedralny św. Jura - katedra greckokatolicka i pałac Biskupów, katedra Łacińska, Katedra Ormiańska, stary rynek: ratusz, Czarna Kamienica, Kamienica Sobieskiego, Wały Hetmańskie i pomnik Adama Mickiewicza, Teatr Opery i Baletu, czas wolny na Starówce, obiadokolacja, przejazd na nocleg.

DZIEŃ 3:

Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Kazimierza Dolnego nad Wisłą, czas wolny. Przejazd do Kozłówki, gdzie zwiedzimy Muzeum Zamoyskich (pałac, galeria socrealizmu, powozownia, wystawa). W drodze powrotnej obiad. Zakończenie wycieczki w godzinach późno wieczornych.

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, drogowych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

transport, 2 noclegi: pokoje 2, 3 os. z łazienkami, wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje, obiad, przewodnika w Sandomierzu, przewodnika we Lwowie, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę pilota.

Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów – ok. 80 zł i 75 hr

Cena wycieczki uzależniona jest od liczby uczestników, miejsca wyjazdu, standardu miejsca noclegowego i terminu.

społeczność

certyfikaty