Praga - Szwajcaria Saksońska

OFERTA ARCHIWALNA

Wrocław - Praga - Saksonia -Termy Cieplickie

  • liczba dni:
    4
  • grupa wiekowa:
    dorośli
  • kierunek:
    kraj

DZIEŃ 1

Wyjazd z Olsztyna (lub innego miasta) i przejazd do Wrocławia. Krótkie zwiedzanie miasta: stare miasto, ratusz, Ostrów Tumski, z katedrą Jana Chrzciciela. Przejazd w okolice Karpacza. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 2

Po wczesnym śniadaniu przejazd do Pragi, zwiedzanie miasta, min.: Hradczany - Zamek Praski, katedra św. Wita, Pałac Królewski, spacer Złotą Uliczką. Następnie oglądanie kościoła św. Mikołaja, Most Karola. Czas wolny. Po przerwie spacer Plac Wacława, spacer po Rynku Starego Miasta, oglądanie m. in.: Parlamentu, Muzeum Narodowego, Kościoła Matki Bożej Śnieżnej, ratusza staromiejskiego ze słynnym zegarem "Orloj", Wieczorem kolacja z piwem. Powrót na nocleg.

DZIEŃ 3

Po śniadaniu przejazd do Szwajcarii Saksońskiej, gdzie zwiedzimy Twierdza Konigstein, Rezerwat Skał Piaskowcowych Bastei (grupa skał z ponad 200 metrowymi pionowymi ścianami), Zamek Stolpen, w którym więziono Hrabinę Cosel. Powrót na obiadokolację i nocleg

DZIEŃ 4

Po śniadaniu wykwaterowanie z obiektu. Przejazd do Jeleniej Góry, gdzie na terenie Parku Norweskiego i Parku Zdrojowego położone są Termy Cieplickie. Podczas 2 godzinnego pobytu możemy skorzystać z takich atrakcji jak: basen rekreacyjny z torami pływackimi; baseny termalne z atrakcjami wodnymi takimi jak: hydromasaże, huśtawka i leżanki wodne; basen termalny zewnętrzny; basen rekreacyjny zewnętrzny ze zjeżdżalnią, leżankami i koszami do gry w basketball. Kompleks basenów uzupełniony jest strefą SPA obejmującą: sauny fińskie, saunę parową i infrared, bicze wodne, jacuzzi, tepidarium, grotę śnieżną, fontannę lodową, strefę relaksu z podgrzewanymi leżankami. Wyjazd w kierunku Olsztyna. W czasie przejazdu obiad ok. godz. 15:00. Planowane zakończenie wycieczki ok. godz. 23:30.

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, drogowych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

Transport, 3 noclegi w pok. 2-, 3-osobowych z łazienkami, 3 śniadania, 1 obiad, 2 obiadokolacje, 1 kolacja z piwem, opiekę pilota na całej trasie, przewodnika we Wrocławiu, przewodnika w Pradze, przewodnika w regionie Szwajcarii Saksońskiej, ubezpieczenie NNW+KL.

biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: 400 Kc, 20 EUR, 50 zł

Cena wycieczki uzależniona jest od liczby uczestników, miejsca wyjazdu, standardu miejsca noclegowego i terminu.

społeczność

certyfikaty