KARKONOSZE I MAGICZNE CZECHY

OFERTA ARCHIWALNA

PRAGA - SKALNE MIASTO - WROCŁAW - KSIĄŻ

  • liczba dni:
    4
  • grupa wiekowa:
    dorośli
  • kierunek:
    kraj, zagranica

DZIEŃ 1

Wyjazd z Olsztyna (lub innego miasta) ok. 6:00. Przyjazd do Wrocławia. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem (2h): stare miasto, ratusz, Ostrów Tumski z katedrą Jana Chrzciciela. Przejazd do Karpacza, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2

Po śniadaniu przejazd do Skalnego Miasta w Czechach. Spacer przez urokliwe Skalne Miasto z fantastycznymi piaskowcowymi formami skalnymi, podejście do wodospadów, przejażdżka łodzią po jeziorku. Czas wolny. W drodze powrotnej przerwa na drobne zakupy. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3

Po śniadaniu wyjazd do Pragi – zwiedzanie m. in.: Hradczan, Zamku Królewskiego, katedry św. Wita, bazyliki św. Jerzego, Złotej Uliczki, mostu Karola, Starego Miasta, ratusza, zegara Orloy, rynku staromiejskiego, Nowego Miasta, czas wolny, powrót do Karpacza, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 4

Po śniadaniu przejazd do Książa. Spacer parkiem do zamku. Zwiedzanie wnętrz z salą Maksymiliana, spacer tarasami zamkowymi oraz Palmiarnia. Wyjazd w kierunku Olsztyna. W czasie przejazdu obiad ok. godz. 15:00. Planowane zakończenie wycieczki w Olsztynie ok. godz. 00:30.

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, drogowych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

Transport autokarem, 3 noclegi w Karpaczu w pok. 2-, 3-osobowych z łazienkami, 3 śniadania, 1 obiad, 3 obiadokolacje, opiekę pilota na całej trasie, usługi przewodników, ubezpieczenie NNW i KL.

Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów : Skalne Miasto wstęp i przejażdżka łódkami 170 KC, metro w Pradze ok. 30 KC,  Hradczany + ok. 250 KC, zamek Książ 39 zł.

Cena wycieczki uzależniona jest od liczby uczestników, miejsca wyjazdu, standardu miejsca noclegowego i terminu.

społeczność

certyfikaty