KARKONOSZE I MAGICZNE CZECHY

PRAGA - SKALNE MIASTO - WROCŁAW - KSIĄŻ

  • liczba dni:
    4
  • grupa wiekowa:
    dorośli
  • kierunek:
    kraj, zagranica
od 747 zł przy 45 uczestnikach

DZIEŃ 1

Wyjazd z Olsztyna (lub innego miasta) ok. 6:00. Przyjazd do Wrocławia. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem (2h): stare miasto, ratusz, Ostrów Tumski z katedrą Jana Chrzciciela. Przejazd do Karpacza, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2

Po śniadaniu przejazd do Skalnego Miasta w Czechach. Spacer przez urokliwe Skalne Miasto z fantastycznymi piaskowcowymi formami skalnymi, podejście do wodospadów, przejażdżka łodzią po skalnym jeziorku. Czas wolny. W drodze powrotnej przerwa na drobne zakupy. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3

Po śniadaniu wyjazd do Pragi – zwiedzanie m. in.: Hradczan, Lorety Praskiej, Zamku Królewskiego, katedry św. Wita, bazyliki św. Jerzego, Złotej Uliczki, Małej Strany , mostu Karola, Starego Miasta, ratusza, zegara Orloy, rynku staromiejskiego, Nowego Miasta, metra, czas wolny, powrót do Karpacza, obiadokolacja, nocleg.

Fakultatywnie:
- godzinny rejs po Wełtawie- płatny dodatkowo ok. 11 EUR,
- koncert śpiewających fontann - płatny dodatkowo ok. 250 KC.

DZIEŃ 4

Po śniadaniu przejazd do Książa. Spacer parkiem do zamku. Zwiedzanie wnętrz trasą "Od Piastów do tajemnic II Wojny Światowej", spacer tarasami zamkowymi. Wyjazd w kierunku Olsztyna. W czasie przejazdu obiad ok. godz. 15:00. Planowane zakończenie wycieczki w Olsztynie ok. godz. 00:30.

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, drogowych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

Transport autokarem, 3 noclegi w Karpaczu w pok. 2-, 3-osobowych z łazienkami, 3 śniadania, 1 obiad, 3 obiadokolacje, opiekę pilota na całej trasie, usługi przewodników, ubezpieczenie NNW i KL.

Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów : Skalne Miasto wstęp i przejażdżka łódkami 120 KC, metro w Pradze ok. 28 KC,  Hradczany + Loretta ok. 400 KC, zamek Książ 39 zł.

od 747 zł/osoba przy 45 uczestnikach;

od 777 zł/osoba przy 40 uczestnikach;

od 797 zł/osoba przy 35 uczestnikach;

 

Dopłata do pokoju 1-os. 180 zł.

Cena uzależniona jest m.in.: od terminu wycieczki, standardu obiektu noclegowego, miejsca wyjazdu, liczby uczestników.

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty