Budapeszt – Eger

OFERTA ARCHIWALNA

Wino, muzyka i śpiew...

  • liczba dni:
    4
  • grupa wiekowa:
    dorośli
  • kierunek:
    zagranica

DZIEŃ 1:

Wyjazd z Olsztyna (lub innego miasta) w godzinach wieczornych i przejazd do Budapesztu.

DZIEŃ 2:

Przyjazd do Budapesztu, śniadanie. Po śniadaniu spotkanie przewodnikiem i zwiedzanie m.in.: Wzgórza Gellerta z Cytadelą i Pomnikiem Wolności – podziwianie panoramy miasta, Wzgórza Zamkowego Kościoła Macieja: baszty rybackiej, Rynku Budy, Zamku Królewskiego; Przejazd do Pesztu, spacer ulicą handlową Vaci , czas wolny, wizyta w jednej ze starych, historycznych hal targowych, możliwość zakupu lokalnych specjałów. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3:

Po śniadaniu dalsze zwiedzanie miasta: Plac Bohaterów, Park Miejski, Pałacyk Vajdahunyad, bazylika św. Stefana, Parlament (z zewnątrz). Przejazd do Egeru słynącego z wyrobu doskonałych win, spacer po mieście z pilotem, gdzie zobaczymy m.in.: bazylikę, kościół minorytów oraz jedyny w tej części Europy turecki minaret, wejście na Górę Zamkową, zwiedzanie Twierdzy. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg. FAKULTATYWNIE: obiadokolacja przy muzyce z degustacją wina i zabawą w „Dolinie Pięknej Kobiety” – dopłata 19 Euro.

DZIEŃ 4:

Po śniadaniu wykwaterowanie, czas wolny ( możliwość skorzystania z kąpieli w basenach termalnych – wstęp ok. 2500 Huf). Ok. 13:00 wyjazd do kraju. Posiłek na trasie. Przyjazd w późnych godzinach wieczornych/nocnych.

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, drogowych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

transport, 2 noclegi w hotelach **/*** położonych na obrzeżach Budapesztu i Egeru, pokoje 2,3 os. z łazienkami, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, przewodnika w Budapeszcie (4 godz.), ubezpieczenie NNW i KL, opiekę pilota.

biletów wstępu do zwiedzanych obiektów ok. 30 EUR i programu fakultatywnego.

Cena wycieczki uzależniona jest od liczby uczestników, miejsca wyjazdu, standardu miejsca noclegowego i terminu.

* Zgodnie z Ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych (Dz.U. z 2017r. poz. 2361 oraz z 2018r. poz. 650) – dodatkowa opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

społeczność

certyfikaty