Białystok

  • nowość

Opera i Filharmonia Podlaska

  • liczba dni:
    2
  • grupa wiekowa:
    dorośli
  • kierunek:
    kraj
od 307 zł przy 45 uczestnikach

DZIEŃ 1:

Wyjazd z Olsztyna ok. 08.00 i przejazd do Białegostoku. Spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie miasta: Stary Kościół Farny, Archikatedra białostocka, Kościół Św. Rocha, Sobór św. Mikołaja Cudotwórcy, Pałac Hasbacha, ratusz, Pałac Lubomirskich, Zespół pałacowo – parkowy Branickich. Przejazd na zakwaterowanie, czas na zmianę garderoby. Przejazd do Opery i Filharmonii Podlaskiej na spektakl pt.: „Doktor Żywago”. Przejazd do restauracji na obiadokolację, nocleg.

DZIEŃ 2:

Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Tykocina. Znajduję się tu – ufundowany przez ród Branickich – Kościół pw. Św. Trójcy przy barokowym rynku. Szczególną uwagę przykuwa zrekonstruowany zamek wcześniej wzniesiony przez Zygmunta Augusta oraz Wielka Synagoga z 1642 roku, pełniąca obecnie funkcję muzeum. Zwiedzimy także Dom Talmudyczny z XVIII w. Obiad. Przejazd do Olsztyna. Planowane zakończenie wyjazdu ok. 18.00

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, drogowych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

przejazd autokarem, 1 nocleg w pok. 2 i 3-osobowychh z łazienkami, 1 śniadanie, 1 obiadokolacja, 1 obiad, opiekę pilota, przewodnika w Białymstoku, ubezpieczenie NNW.

biletów wstępu do zwiedzanych obiektów 41 zł (Pałac Branickich, Zamek w Tykocinie, Wielka Synagoga w Tykocinie, Dom Talmudyczny) oraz biletów na spektakl w zależności od miejsca na widowni.

307 zł/osoba przy 45 uczestnikach;

317 zł/osoba przy 40 uczestnikach;

 

Cena uzależniona jest m.in.: od terminu wycieczki, standardu obiektu noclegowego, miejsca wyjazdu, liczby uczestników.

społeczność

certyfikaty