Białystok

OFERTA ARCHIWALNA

Opera i Filharmonia Podlaska

  • liczba dni:
    2
  • grupa wiekowa:
    dorośli
  • kierunek:
    kraj

DZIEŃ 1:

Wyjazd z Olsztyna (lub innego miasta) i przejazd do Białegostoku. Spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie miasta: Stary Kościół Farny, Archikatedra białostocka, Kościół Św. Rocha, Sobór św. Mikołaja Cudotwórcy, Pałac Hasbacha, ratusz, Pałac Lubomirskich, Zespół pałacowo – parkowy Branickich. Przejazd na zakwaterowanie, czas na zmianę garderoby. Przejazd do Opery i Filharmonii Podlaskiej na spektakl wg aktualnego repertuaru. Przejazd do restauracji na obiadokolację, nocleg.

DZIEŃ 2:

Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Tykocina. Znajduję się tu – ufundowany przez ród Branickich – Kościół pw. Św. Trójcy przy barokowym rynku. Szczególną uwagę przykuwa zrekonstruowany zamek wcześniej wzniesiony przez Zygmunta Augusta oraz Wielka Synagoga z 1642 roku, pełniąca obecnie funkcję muzeum. Zwiedzimy także Dom Talmudyczny z XVIII w. Obiad. Wyjazd w drogę powrotną. Planowane zakończenie wyjazdu w godzinach wieczornych.

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, drogowych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

Przejazd autokarem, 1 nocleg w pok. 2 i 3-osobowychh z łazienkami, 1 śniadanie, 1 obiadokolacja, 1 obiad, opiekę pilota, przewodnika w Białymstoku, ubezpieczenie NNW.

Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów ok. 45 zł (Pałac Branickich, Zamek w Tykocinie, Wielka Synagoga w Tykocinie, Dom Talmudyczny) oraz biletów na spektakl w zależności od miejsca na widowni.

Cena wycieczki uzależniona jest od liczby uczestników, miejsca wyjazdu, standardu miejsca noclegowego i terminu.

społeczność

certyfikaty