Praga - Szwajcaria Saksońska - Śnieżka

Czechy i Niemcy - z sąsiedzką wizytą

  • liczba dni:
    4
  • grupa wiekowa:
    dorośli
  • kierunek:
    zagranica
od 837 zł przy 45 uczestnikach

1 DZIEŃ

Wyjazd z Olsztyna o godz. 05:30 i przejazd do Wrocławia. Krótkie zwiedzanie miasta: Panorama Racławicka, stare miasto, ratusz, Ostrów Tumski z katedrą Jana Chrzciciela. Przejazd do Karpacza. Zakwaterowanie w obiekcie. Obiadokolacja i nocleg.

2 DZIEŃ

Po wczesnym śniadaniu przejazd do Pragi, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie miasta, min.: Hradczany - Zamek Praski, katedra św. Wita, Pałac Królewski, spacer Złotą Uliczką, Loreta, Strahovski Klasztor, przejście do zabytkowej dzielnicy Mala Strana. Następnie oglądanie kościoła św. Mikołaja, Most Karola. Czas wolny. Po przerwie spacer z pilotem Plac Wacława, spacer po Rynku Starego Miasta, oglądanie m. in.: Parlamentu, Muzeum Narodowego, Kościoła Matki Bożej Śnieżnej, ratusza staromiejskiego ze słynnym zegarem Orloj, Wieczorem kolacja z piwem. Powrót do Karpacza, nocleg.

3 DZIEŃ

Po śniadaniu przejazd do Szwajcarii Saksońskiej, gdzie zwiedzimy Twierdza Konigstein, Rezerwat Skał Piaskowcowych Bastei (grupa skał z ponad 200 metrowymi pionowymi ścianami), Zamek Stolpen, w którym więziono Hrabinę Cosel. Przejazd do Karpacza na obiadokolację i nocleg.

4 DZIEŃ

Po wczesnym śniadaniu wycieczka na Śnieżkę z przewodnikiem. Zjazd wyciągiem krzesełkowym z Małej Kopy. Obiad. Wyjazd w kierunku Olsztyna. Ok. godz. 16:00. Planowane zakończenie wycieczki w Olsztynie ok. godz. 24:30.

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, drogowych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

transport, 3 noclegi w Karpaczu w pok. 2-, 3-osobowych z łazienkami, 3 śniadania, 1 obiad, 2 obiadokolacje, 1 kolacja z piwem, opiekę pilota na całej trasie, przewodnika we Wrocławiu, przewodnika w Pradze (4h), przewodnika w regionie Szwajcarii Saksońskiej, przewodnika na Śnieżkę, ubezpieczenie NNW i KL.

biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (płatne dodatkowo: 300 KC, 14 EUR, 40 zł): Panorama Racławicka, zjazd wyciągiem krzesełkowym z Małej Kopy, wstęp do KPN, Loreta, Strahovski Klasztor, Złota Uliczka, Katedra św. Mikołaja, Twierdza Konigstein, Zamek Stolpen/

Cena przy 40 osobach płatnych: od 867 zł
Cena przy 30 osobach płatnych : od 957zł

Cena wycieczki uzależniona jest od liczby uczestników, miejsca wyjazdu, standardu miejsca noclegowego i terminu.

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty