ogólne wrażenie
atrakcje
zakwaterowanie
wyżywienie
Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 3 179 opinii uczestników
“Pokoje w ośrodku były miłe i duże. Pani była bardzo miła i pomocna. Obiady, kolacje i śniadania mi smakowały i były dobrej jakości.”
Błażej - 10 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
“Pani Ola to najlepsza wychowawczyni. Poznałam fajne koleżanki w pokoju. Bardzo super były zajęcia. ”
Nikola - 10 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Bardzo fajne atrakcje. Smaczne jedzenie. Bardzo mili instruktorzy. ”
Miłosz - 10 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
“Bardzo mi się podoba ośrodek, jest ładny a jedzenie smaczne. Instruktorzy i wychowawcy troszczą się o nas. Pawilony wyglądają bardzo ładnie w środku. ”
Miłosz - 12 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Jedzenie pyszne apanie miłe. Fajnie było ale niektóre atrakcje były za krótkie. Pani Ula zawsze pomoże i da radę. ”
Jakub - 12 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Jedzenie jest bardzo dobre. Instruktorzy są bardzo mili i pomocni. Wszyscy wychowawcy są bardzo mili.”
Hanna - 9 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Według mnie bardzo fajne było kino gwiezdne. Fajne jest też chodzenie nad jezioro. Super też były quady i miałam bardzo fajne koleżanki.”
Hanna - 10 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Najbardziej podobał się quady. Najmniej podobałsię żyroskop. Fajni koledzy. ”
Miłosz - 7 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
“Mało kabin prysznicowych dla namiotów i brak słuchawki prysznicowej. Bardzo miła kadra i wychowawcy. Fajna pani ze sklepiku. ”
Pola - 16 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
“Mili instruktorzy. Pyszne jedzenie. Niemiła pielęgniarka. ”
Wiktoria - 16 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Było dobrze, podobało mi się. Gdyby nie to, że były okropne osoby. Jedzenie jest dobre, ale brakuje np. soli i pieprzu. Wychowawcy i instruktorzy są super. Nic do zarzucenia. ”
Amelia - 12 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
“Serdecznie polecam Obóz Herosów dla osób szukających przyjaciółna całe życie. Cudowna atmosfera, ciekawe zajęcia, zaangażowani instruktorzy i wychowawcy. Co roku Kulka oferuje coraz bardziej interesujące i zabawne atrakcje. Trudno nie myśleć o tym miejscu bez uśmiechu na twarzy.”
Maja - 14 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Moim zdaniem było bardzo dobrze ale trochę brakowało troszeczke integracji. Moim zdaniem zajęcia były dobre a najlepsze były kajaki. Miałem do tego bardzo dobrego wychowawcę. ”
Jakub - 15 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
“Panie wychowawczynie, instruktorzy i instruktorki byli bardzo mili. jedzenie na stołówce było bardzo dobre. Najbardziej podobały mi się zajecia z kajakami.”
Maciej - 11 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
“Wychowawcy bardzo fajni i mili. Instruktorzy dobrze tłumaczyli. Pielęgniarka jest miła. ”
Aleksandra - 11 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
“Ciekawe doświadczenie spania w namiocie. Naleśniki ze śniadania bardzo dobre. Smakował mi też bardzo kompot ze stołówki oraz herbata. Kadra miła orza zabawa. ”
Zuzanna - 14 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Bardzo fajni wychowawcy. Słuchawka prysznicowa nie powinna być przyczepiona. Lepiej by było gdyby był internet.”
Natalia - 11 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Jedzenie było dobre. Instruktorzy byli fajni. Najbardziej podobał mi się paintball.”
Paweł - 10 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre