ogólne wrażenie
atrakcje
zakwaterowanie
wyżywienie
Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 59 opinii uczestników
“Bardzo podobały misię atrakcje. Fajne były wyjścia na miasto. Kołobrzeg to bardzo fajne miejsce do zorganizowania kolonii.”
Wiktoria - 9 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
bardzo dobre