ogólne wrażenie
atrakcje
zakwaterowanie
wyżywienie
Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 163 opinii uczestników
“Bardzo mi się podobają. Są bardzo fajni instruktorzy i wychowawcy. Atrakcje bardzo mi się podobają, na niektórych czuję adrenalinę, a inne są bardzo spokojne i to jest super.”
Gaja - 10 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
“Najbardziej mi się podobało park linowy i dziwny rower, też mi się podobało malowanie sprayem. Podobały mi się zajęcia z panią Darią i z panią Julką. I też podobało mi się robienie przypinek i koszulek i lepienie z gliny i detektywi.”
Aleksandra - 9 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
bardzo dobre