ogólne wrażenie
atrakcje
zakwaterowanie
wyżywienie
Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 784 opinii uczestników
“Bardzo podobała mi się gra 'Bitwa plemion'. Fajne były też gry terenowe. Podobały mi się dyskoteki. Plaża też jest ładna. Według mnie, nauczyciele i instruktorzy byli bardzo fajni. Nasza pani często organizowała nam zabawy pozaprogramowe. Jednak widziałąm, że niektórzy nauczyciele kr(...)”zyczą. Ośrodek jest bardzo ładny, jednak wolałąbym żeby 3 pawilony wyglądały od środka tak samo. Fajne jest to, że w osodku są różne maszyny lub konstrukcje do zabawy.” zwiń
Zuzanna - 10 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
złe
“Bardzo mi się tu podobało. Pani była bardzo miła. Są tu bardzo fajne pokoje.”
Maja - 9 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
Konrad - 8 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Są bardzo mili instruktorzy i wychowawcy. Bardzo podobają mi się zajęci i diskoteki. Jest bardzo fajnie i ładnie”
Weronika - 10 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Na początku myślałem, że ta kolonia będzie bardzo zła, teraz wiem, że mogę tu przyjechać za rok. Bardzo dobrze poprowadzona kolonia. Bardzo dobre posiłki. Najlepsze były kajaki.”
Michał - 11 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Podobało mi się pływanie w jeziorze. Podobała mi się ścianka wspinaczkowa. Podobał mi się pokój.”
Oskar - 10 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
Gabrysia - 10 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Bradzo podobało mi się łapanie baniek i grzanki. Fajne tesz było euro bungee.Ciekawe było też kajakarstwo”
Adam - 10 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre