ogólne wrażenie
atrakcje
zakwaterowanie
wyżywienie
Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 671 opinii uczestników
“Gry aktywne są troszkę nudne. Twarde łóżka. Dużo plażowania.”
Adela - 11 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
“Według mnie Ośrodek Kulka to jedne z najlepszych kolonii, chociaż w pokojach jest trochę za ciepło, a posiłki to głównie kanapki. Kolonie całkiem pasowały do planu na stronie, chociaż kilku rzeczy nie było, w sklepiku ceny są całkiem ok, jednak niektóre produkty są trochę za drogie.(...)” Łóżka były wygodne, wiele atrakcji znajduje się na terenie. Podsumowując, ogólnie kolonie były fajne.” zwiń
Baltazar - 11 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
Emilia - 12 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Pani wychowawczyni jest bardzo fajna. Fajne są zajęcia. Bym chciała jeszcze raz tu przyjechać bo tu jest fajnie”
Gabriela - 13 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
“Było bardzo dobrze. Najlepsze były bańki. W sklepie były fajne produkty. Byli dobrzy ludzie.”
Michał - 12 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre