ogólne wrażenie
atrakcje
zakwaterowanie
wyżywienie
Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 966 opinii uczestników
“Gdy wchodziłam na Śnieżkę się czułam świetnie, mieliśmy postoje po około 10-13 minut. Pan Przewodnik był bardzo miły, ale gdy schodziłam byłam bardzo zmęczona. W Heide Parku mieliśmy sporo atrakcji. Na Krakenie się trochę bałam, ale gdy zjechałam chciałam jeszcze raz. A gdy przyj(...)”echaliśmy, od razu było coś do jedzenia. Czasem po kolacji graliśmy w siatkówkę. Mamy dyskotekę, czasem pokropiło, ale nie dużo. Pogoda dopisywała, a atmosfera była cudowna.” zwiń
Julia - 10 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
Łukasz - 17 lat
ogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
złe
wyżywienie
dobre
Angelika - 16 lat
ogólne wrażenia
dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
bardzo dobre
Zuzia - 10 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
“Bardzo podobało mi się w HEIDE PARKU, było tam dużo atrakcji. Poznałam dużo ciekawych miejsc w Pradze i okolicach Karpacza. Zrelaksowałam się w Tropikal Island, super zabawa w 'Amazonce'.”
Amelia - 11 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
złe
“Kolonia podobała mi się, zwiedziliśmy wiele miejsc w bardzo krótkim czasie. Opiekunowie byli super, byli młodzi i potrafili się z nami dogadać. W ośrodku mimo wakacji świąteczny, bożonarodzeniowy wystrój.”
Karolina - 15 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
złe
wyżywienie
dobre
“Opiekunowie świetnie zorganizowani. Wycieczki wspaniałe i czas w aukt. Jedzenie dobrze przygotowane.”
Kacper - 17 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre