ogólne wrażenie
atrakcje
zakwaterowanie
wyżywienie
Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 315 opinii uczestników
“Było fajnie. Najbardziej podobało mi się opiekunowie. (Pan Tomek) Było dużo atrakcji.”
Maciej - 14 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
bardzo dobre
Anna - 11 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Poznałam super koleżanki, pani była bardzo miła a wyjazdy po prostu świetne. Na pewno będę miło wspominała ten obóz. Jedzenie prawie perfekcyjne, ośrodek trochę słaby ale przy tym co tu przezżyłam to nie ma znaczenia. Na pewno przyjadę tu za tok.”
Ida - 11 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
“Bardzo mi się podobało. Wszyscy opiekunowie bardzo mili. Atrakcje świetne. Bardzo ciekawie prowadzone. Ogolnie wyjazd w całości mi się podobał i chętnie pojechałbym jeszcze raz.”
Weronika - 14 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Sam wyjazd był super i ciekawy. Atrakcje byly fajne i się nie nudziły. Opiekunowie byli mili i opiekuńczy. Bezpieczeństwo i zabawa były najważniejsze. Jedynym problemem było jedzenie, które sie powtarzało i dla mnie było mniej smaczne.”
Kacper - 13 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre