O Kulce

Marzycie o wypoczynku w miejscu, gdzie zabawa trwa na okrągło?

Poznajcie nasz Ośrodek Wypoczynkowy Kulka na Mazurach!

 

To jeden z najnowocześniejszych takich obiektów w Polsce, w pełni przystosowany do pobytu dzieci oraz młodzieży. Czekają na Was ponad 4 hektary atrakcji, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

 

Cenicie takie atuty jak:

  • piękne położenie,
  • profesjonalna kadra,
  • niezapomniane aktywności,
  • elastyczna i urozmaicona oferta?


W takim razie świetnie trafiliście.

Kompleks znajduje się pośród jezior, lasów, w pobliżu rezerwatu przyrody. Tu można głęboko odetchnąć i z dala od zgiełku spędzić niesamowity czas w gronie rówieśników. W takiej scenerii nasi młodzi Goście mogą wylogować się z wirtualnej rzeczywistości, oderwać się od komputerów, gier, telewizorów i odkryć, jak ciekawie oraz aktywnie można spędzać czas na łonie przyrody. U nas czeka ich prawdziwa przygoda!Kulka to niezapomniane
  • kolonie, obozy młodzieżowe,
  • zielone szkoły.
 

Do dyspozycji uczestników są 3 komfortowe budynki dla ponad 350 osób, znakomicie wyposażone pokoje i dwa campy namiotowe.

W naszym ośrodku nie ma czasu na nudę. Uczestnicy będą jeździć na quadach, wspinać się po parku linowym, wezmą udział w walkach gladiatorów i sumo, sprawdzą swoje siły w waterballu, a dzięki eurobungee oderwą się od ziemi! Będą ćwiczyć zwinność i refleks podczas paintballu, strzelania z łuków i wiatrówki lub sprawdzą się na kosmicznym żyroskopie. Wieczorem zintegrują się, szalejąc na dyskotece w ekskluzywnym Cool Clubie albo spędzając nastrojowy czas przy ognisku.

 

Przygotowaliśmy bogaty wybór unikalnych i różnorodnych pakietów pobytowych dla uczniów i kolonistów. Zawsze dbamy o to, aby program było dostosowany do wieku i umiejętności uczestników.

 
 

Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem profesjonalnych instruktorów i z użyciem nowoczesnego sprzętu, którego niezawodność jest potwierdzona atestami. O dobre humory naszych Gości 24 h na dobę dba znakomicie wyszkolona kadra: animatorzy, pedagodzy, instruktorzy, ratownicy. Wszyscy mają doświadczenie w pracy z młodymi ludźmi.

Naszym mottem są słowa Janusza Korczaka: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. W naszym ośrodku ta maksyma zawsze się sprawdza. Zapraszamy na kolonie, obozy młodzieżowe i zielone szkoły 2019! W Kulce poznacie zupełnie nowy wymiar zabawy.

społeczność

certyfikaty