O Kulce

Marzycie o wypoczynku w miejscu, gdzie zabawa trwa na okrągło?

Poznajcie nasz Ośrodek Wypoczynkowy Kulka na Mazurach!

 

To jeden z najnowocześniejszych takich obiektów w Polsce, w pełni przystosowany do pobytu dzieci oraz młodzieży. Na czterech hektarach czeka na Was mnóstwo atrakcji, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

 

Cenicie takie atuty jak:

  • piękne położenie,
  • profesjonalna kadra,
  • niezapomniane aktywności,
  • elastyczna i urozmaicona oferta?


W TAKIM RAZIE ŚWIETNIE TRAFILIŚCIE!

Kompleks znajduje się pośród jezior, lasów, w pobliżu rezerwatu przyrody. Tu możesz głęboko odetchnąć i z dala od zgiełku spędzić niesamowity czas w gronie rówieśników. W takiej scenerii wylogujesz się z wirtualnej rzeczywistości, oderwiesz się od komputerów, gier, telewizorów i odkryjesz, jak ciekawie oraz aktywnie można spędzać czas na łonie przyrody. U nas czeka Cię prawdziwa przygoda!KULKA TO NIEZAPOMNIANE:
  • kolonie, obozy młodzieżowe,
  • Zielone Szkoły.
 

Do dyspozycji uczestników są trzy komfortowe budynki dla ponad 470 osób, znakomicie wyposażone pokoje z łazienkami oraz 100 miejsc w namiotach harcerskich i igloo.

W naszym ośrodku nie ma czasu na nudę. Uczestnicy będą jeździć na quadach, wspinać się po parku linowym, wezmą udział w walkach gladiatorów i sumo, sprawdzą swoje siły w waterballu, a dzięki eurobungee oderwą się od ziemi! Będą ćwiczyć zwinność i refleks podczas paintballu, strzelania z łuków i wiatrówki lub sprawdzą się na kosmicznym żyroskopie. Wieczorem zintegrują się, szalejąc na dyskotece w ekskluzywnym Cool Clubie albo spędzając nastrojowy czas przy ognisku.

 

Przygotowaliśmy bogaty wybór unikalnych i różnorodnych pakietów pobytowych dla uczniów i kolonistów. Zawsze dbamy o to, aby program było dostosowany do wieku i umiejętności uczestników.

 
 

Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem profesjonalnych instruktorów i z użyciem nowoczesnego sprzętu, którego niezawodność jest potwierdzona atestami. O Wasze dobre humory 24 h na dobę dba znakomicie wyszkolona kadra: animatorzy, pedagodzy, instruktorzy, ratownicy. Wszyscy mają doświadczenie w pracy z młodymi ludźmi.

Naszym mottem są słowa Janusza Korczaka: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. W naszym ośrodku ta maksyma zawsze się sprawdza. Zapraszamy na kolonie, obozy młodzieżowe i Zielone Szkoły 2020! W Kulce poznacie zupełnie nowy wymiar zabawy.

społeczność

certyfikaty