Karpacz - Mega Aktywna Zabawa 

Więcej atrakcji, więcej wyzwań, więcej zabawy!

Karpacz Mega Aktywna Zabawa - nowość! To obóz w górach, który dostarczy Ci maksymalnej dawki aktywnego wypoczynku. Każdego dnia czeka na Ciebie moc aktywnych atrakcji pod czujnym okiem instruktorów, dzięki którym rozwiniesz swoje umiejętności. Wyjątkowo tylko w tym programie zabierzemy Cię do Parku Przygód Turusede w Niemczech. Odkryjesz wraz z przyjaciółmi prawdziwa perełkę park. Zasługujesz na więcej zabawy? Aquapark w Pradze kusi mnogością zjeżdżalni i basenów. Czekamy właśnie na Ciebie! Możesz do nas dołączyć wybierając jedno z wielu miejsc dojazdowych, tj. Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i inne.

AKTYWNOŚĆ

 • zorba – będziesz przemieszczał się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli
 • segway – pokonasz tor przeszkód utrzymując równowagę na dwuśladowym pojeździe elektrycznym
 • sumo – w zabawnym stroju japońskiego zawodnika stoczysz pojedynek na specjalnie przygotowanej arenie
 • gladiatorzy – spróbujesz utrzymać równowagę i strącić przeciwnika z podestu za pomocą gąbkowej lancy
 • survival podstawowy – szkoła przetrwania, poznasz zasady poruszania się w terenie, nauczysz się jak przetrwać w lesie i poradzić sobie z siłami natury, zobaczysz jak zbudować szałas i rozpalić ognisko
 • survival rozszerzony – poznasz sztukę kamuflażu i maskowania, przygotowania posiłku w terenie, tropienia i rozpoznawania śladów
 • eurobungee – wykonasz szalone akrobacje z asekuracją na specjalnych trampolinach
 • będziesz trenować celność i precyzję podczas zajęć łuczniczych.

PRECYZJA

 • korfball – rozwiniesz swe umiejętności sportowe podczas zdobywającej popularność gry zespołowej
 • passball – ubrany w oryginalny strój stoczysz wesołą rozgrywkę piłkarską
 • zajęcia łącznościowe – nauka alfabetu Morse’a i obsługi telefonów polowych
 • warsztat detektywistyczny – poznasz tajniki pracy detektywa i weźmiesz udział w śledztwie.

WSPÓŁPRACA

 • you.fo – aktywna rozrywka na świeżym powietrzu
 • Akcja Integracja – razem z grupą spróbujesz swoich sił w specjalnie przygotowanych konkurencjach, takich jak wielospodnie, wielonarty, rurowce
 • gra terenowa Nocna Pułapka – uratujesz świat przed Simonem
 • nocna gra terenowa Mafia – odkryjesz, czy wśród Was nie ma ludzi współpracujących ze złoczyńcami.

ODWAGA

 • slackline – nauka chodzenia po linie
 • strzelanie z procy – ćwiczenie precyzji i celności
 • Ale Cyrk!, czyli blok zajęć akrobatycznych – nauka chodzenia na szczudłach oraz jazdy dziwnym rowerem
 • szkolenie z udzielania pierwszej pomocy – pamiętaj, że Ty też możesz uratować życie człowieka
 • mega twister – stworzymy zakręcone taneczne show na wielkiej planszy.

PONADTO

 • wyprawa do Parku Przygód Turisede w Niemczech – tajemniczej krainy, pełnej tajemnic, dziwnych konstrukcji z drewna i niezwykłych zwierząt! – wstęp 10 EUR płatny dodatkowo
 • wycieczka autokarowa do Pragi oraz Aqua Palace – zwiedzanie zaczniemy na dworcu Praga Główna – przejdziemy słynnym placem Wacława, zobaczymy m.in. Pałac Lucerna, gdzie występowali Tina Turner czy Louis Armstrong, Uniwersytet Karola (najstarszy w Europie Środkowej), Teatr Stanowy, gdzie odbyła się premiera „Don Giovanniego” Mozarta, rynek Staromiejski, żydowską dzielnicę Josefov oraz bulwary nad Wełtawą z mostem Karola, następnie czeka nas relaks (3 h) w Aqua Palace koło Pragi – europejskiej klasy park wodny, w którym na powierzchni ponad 9000 m² czeka na Ciebie: 10 zjeżdżalni wodnych, jama do nurkowania, basen o temperaturze wody 37°C, rwąca rzeka i wiele innych atrakcji – przewodnik i wstęp 19 EUR płatne dodatkowo
 • wejście z przewodnikiem na Śnieżkę (1602 m n.p.m.)
 • dyskoteki – niezapomniane zabawy z DJ-em i super muzyką
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek, gry i zabawy, konkursy
 • możliwość skorzystania z programu fakultatywnego.

Każda kolonia/obóz oferuje bogaty wachlarz atrakcji programowych dostosowanych do wieku uczestników i rodzaju programu. Jednak by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, przygotowaliśmy dodatkowe propozycje wycieczek fakultatywnych – dla chętnych i spragnionych jeszcze większej dawki wrażeń. Wybór należy do Ciebie. Czy zechcesz skorzystać?
Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 30 osobach chętnych. Zapisy w biurze.

Park Wodny Tropikana

Park Wodny Tropikana w Karpaczu - to kompleks basenów i zjeżdżalni, w skład którego wchodzą m.in.: basen sportowy z 5 torami, basen rekreacyjny z falą, basen z hydromasażem wodno-powietrznym, brodzik dla dzieci z ciepłą wodą  i piaskownicą, basen rzeka, basen letnio-zimowy z hydromasażem, basen sportowy, kaskada wodna, brodzik z piaskownicą, słoneczny taras z widokiem na góry (z leżakami),  boisko do siatkówki plażowej oraz zjeżdżalnie: „cebula” i 3-torowa.
Relaks 1,5 h w cenie 25 zł, dzieci do lat 14., 50 zł dzieci powyżej 14 lat

od 25 zł
Park Wodny Sandra Spa

Park Wodny Sandra SPA w Karpaczu - 1,5 godzinny pobyt w kompleksie o łącznej powierzchni lustra wody 1000 m2, w skład którego wchodzą m.in.: wodna dżungla- wodny plac zabaw dla dzieci,  4 zjeżdżalnie, pełnowymiarowy basen pływacki 25 metrów z 4 torami, basen „sztuczna rzeka”, basen ze sztuczną falą, basen z gorącą wodą ze stanowiskami do masaży, basen z zimną wodą, basen zewnętrzny i jacuzzi, wypoczywalnia z podgrzewanymi łóżkami, sauna sucha „Ruska Bania”.

26 zł
Świątynia Wang

Świątynia Wang - zwiedzanie średniowiecznego, drewnianego kościoła stanowiącego niewątpliwą atrakcję Karpacza. Został zbudowany w XII wieku w miejscowości Vang w południowej Norwegii. Dzięki staraniom hrabiny Fryderyki von Reden z Bukowca, kościół został przeniesiony w Karkonosze. Uroczyste poświęcenie odbyło się 28 lipca 1844.

5 zł
Centrum Rekreacji Kolorowa

Jazda w letniej rynnie saneczkowej dostarczy niesamowitych wrażeń. Jest to jeden z najdłuższych torów saneczkowych w Polsce z wirażem ponad 360º. Tor jest oznakowany, w nocy oświetlony i spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Cały tor ma długość 1430 m z czego ponad kilometr samego zjazdu. Trasa obejmuje 2 tunele o łącznej długości 24 m. Maksymalna prędkość to aż 35 km/h.
Jeden zjazd rynną saneczkową 9 zł.

9 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
179 zł
Bydgoszcz
149 zł
Gdańsk
169 zł
Katowice
159 zł
Koszalin
169 zł
Kraków
159 zł
Łódź
129 zł
Olsztyn
79 zł
Opole
149 zł
Ostróda
99 zł
Poznań
129 zł
Szczecin
179 zł
Toruń
149 zł
Warszawa
149 zł
Wrocław
119 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

59 zł
Super Koszulka LATO 2020

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

DW Admirał – dom wypoczynkowy położony w cichej dzielnicy Karpacza Dolnego, na pięknym Osiedlu Skalnym. Budynek oferujący 56 estetycznie urządzonych pokoi 3-, 4-, 5-osobowych z łazienkami, TV i internetem bezprzewodowym Wi-Fi. Na terenie obiektu znajdują się: boisko do siatkówki, piłki nożnej, plac zabaw dla dzieci, świetlica, bilard, stół do tenisa, miejsce na ognisko, szałas z grillem, ogród.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Trzy posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ubezpieczenie NNW i KL.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty oraz ważną legitymację szkolną, kieszonkowe na własne wydatki. Obowiązkowe wydatki programowe: 29 EUR + ewentualny program fakultatywny.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia i filmy z uczestnikami, które w miarę możliwości organizacyjnych wykonujemy i publikujemy na naszych stronach internetowych.
Galeria zdjęć z Twoich wakacji >>

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Elementem realizacji programu jest dobrowolny udział uczestników w konkursie „Wyraź swoje zdanie”. Zachęcamy, by wyrazić w ankiecie swoją opinię i ocenić nasze kolonie i obozy.

społeczność

certyfikaty