Bezpieczeństwo i Gwarancja

W trosce o naszych Klientów oraz mając na uwadze wypadki losowe, proponujemy wykupienie dodatkowego świadczenia w postaci bezpieczeństwa kosztów rezygnacji.

 

BEZPIECZEŃSTWO KOSZTÓW REZYGNACJI

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji. Wykup Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej. Ubezpieczenie to obejmuje m.in. sytuacje takie jak: nagła choroba lub wypadek uczestnika i osoby bliskiej, przestępstwo popełnione przez osoby trzecie na szkodę uczestnika lub osoby bliskiej, utratę dokumentów niezbędnych w podróży itp.
Ubezpieczycielem jest: Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zgodnie z OWU Kosztów Imprezy Turystycznej zatwierdzonych uchwałą Nr 48/Z/2018 Zarządu SIGNAL IDUNA Polska TU S.A. z dnia 30 sierpnia 2018 r. z późniejszymi zmianami. Organizator deklaruje, iż ewentualne koszty związane z rezygnacją z imprezy turystycznej w przypadku wykupienia ubezpieczenia od rezygnacji z imprezy turystycznej wyniosą od 0% do maksymalnie 10% poniesionych wpłat w zależności od terminu rezygnacji:

Koszt odstąpienia od udziału w imprezie turystycznej:

Liczba dni przed rozpoczęciem imprezy W przypadku odstąpienia od umowy potrącana jest na rzecz organizatora opłata:
  Zgodnie z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa Z Ubezpieczeniem Kosztów Rezygnacji
60 - 16 25% 0%
15 - 7 50% 5%
6 i mniej 90% 10%

Cena Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji:

Wykupując Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji - dodatkowo otrzymujesz nieodpłatnie od organizatora Gwarancję Niezmienności Ceny.

Oferta Koszt
Kulka 49zł
Bieszczady, Karpacz, Kołobrzeg , Pogorzelica, Wisła 59zł
Albania, Bułgaria, Chorwacja, Grecja, Hiszpania, Włochy 89zł

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY

Wykupując Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji otrzymujesz od organizatora nieodpłatnie Gwarancję Niezmienności Ceny.
Zabezpieczasz się przed niespodziewanym wzrostem ceny w przypadku: wzrostu kosztów transportu, wzrostu opłat urzędowych i podatków, wzrostem kursu walut.
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej można wykupić najpóźniej do 5 dni od daty zawarcia umowy.
 

Szczegółowy regulamin do pobrania w formacie PDF dostępny (pobierz pdf)

 

społeczność

certyfikaty