Bezpieczeństwo i Gwarancja

W trosce o naszych Klientów oraz mając na uwadze wypadki losowe, proponujemy wykupienie dodatkowego świadczenia w postaci bezpieczeństwa kosztów rezygnacji.

 

BEZPIECZEŃSTWO KOSZTÓW REZYGNACJI

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji. Wykup Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej. Ubezpieczenie to obejmuje m.in. sytuacje takie jak: nagła choroba lub wypadek uczestnika i osoby bliskiej, przestępstwo popełnione przez osoby trzecie na szkodę uczestnika lub osoby bliskiej, utrata dokumentów niezbędnych w podróży itp.
Ubezpieczycielem jest: Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zgodnie z OWU Kosztów Imprezy Turystycznej zatwierdzonymi uchwałą Nr 48/Z/2018 Zarządu SIGNAL IDUNA Polska TU S.A. z dnia 30 sierpnia 2018 r. z późniejszymi zmianami. Organizator deklaruje, iż ewentualne koszty związane z rezygnacją z imprezy turystycznej w przypadku wykupienia ubezpieczenia od rezygnacji z imprezy turystycznej wyniosą od 0% do maksymalnie 10% poniesionych wpłat w zależności od terminu rezygnacji:

Koszt odstąpienia od udziału w imprezie turystycznej:

Liczba dni przed rozpoczęciem imprezy W przypadku odstąpienia od umowy potrącana jest na rzecz organizatora opłata:
  Zgodnie z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa Z Ubezpieczeniem Kosztów Rezygnacji
60 - 16 25% 0%
15 - 7 50% 5%
6 i mniej 90% 10%

Cena Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji:

Wykupując Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji - dodatkowo otrzymujesz nieodpłatnie od organizatora Gwarancję Niezmienności Ceny.

Oferta Koszt
Kulka 49 zł
Bieszczady, Dźwirzyno, Karpacz, Pogorzelica, Wisła 59 zł
Albania, Bułgaria, Chorwacja, Dalmacja, Grecja, Hiszpania, Włochy 89 zł

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY

Wykupując Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji otrzymujesz od organizatora nieodpłatnie Gwarancję Niezmienności Ceny.
Zabezpieczasz się przed niespodziewanym wzrostem ceny w przypadku: wzrostu kosztów transportu, wzrostu opłat urzędowych i podatków, wzrostem kursu walut.
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej można wykupić najpóźniej do 5 dni od daty zawarcia umowy.
 

Szczegółowy regulamin do pobrania w formacie PDF (pobierz pdf)

 

społeczność

certyfikaty