ogólne wrażenie
atrakcje
zakwaterowanie
wyżywienie
Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 45 opinii uczestników
“Było bardzo fajnie. Było dużo atrakcji. Tylko szkoda , ze nie było wszystkich atrakcji. Wcale misię nie nudziło. ”
Maciej - 12 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre