ogólne wrażenie
atrakcje
zakwaterowanie
wyżywienie
Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 617 opinii uczestników
“Były dobre naleśniki. Są ładne pokoje. Wychowawcy i instruktorzy są bardzo mili.”
Alicja - 12 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
“Jest drogo w sklepiku. Są fajni ludzie. Jest cały czas to samo jedzenie(oprócz obiadu) ”
Oliwia - 11 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Wychowawcy i instruktorzy są pomocni i bardzo mili. W większości zajęcia są bardzo ciekawe i fajnie organizowane, a wszyscy instruktorzy są dobrze przygotowani. Wszystkie osoby z pokoju naszego obozu są bardzo miłe i zabawne.”
Aleksandra - 12 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
“Jestem zawsze dobrze nastawiona do zajęć typu wspinaczka. Pani wychowawczyni jest bardzo miła. Dobre są długie przerwy po zajęciach.”
Nela - 14 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre