ogólne wrażenie
atrakcje
zakwaterowanie
wyżywienie
Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 1 245 opinii uczestników
“Najbardziej podobało mi się zwiedzanie Paryża, Dizsneyland oraz gra terenowa po Lloret de mar. Nasz wychowawca był bardzo przyzajcy. Często chodzilismy na basen czy plażę i mieliśmy sporo czasu wolnego.”
Julia - 13 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
“Ogolnie kolonia całkiem . Minusem było spanie w bardzo ciasnym i niewygodnym autokaze Kolejnym minusem było to , że o zbiórkach niedowiadywałam się od wychowawców tylko koleżanek .”
Gabrysia - 14 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
złe
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
“Wychowawcy napawają pozytywną energią, są bardzo komunikatywni i mili w stosunku do uczestników obozu (z wyróżnieniem Pan Ryszard). Miła atmosfera i dobrze zorganizowany czas napawał nas radością. Jeden z najlepszych obozów na jakim byłam.”
Adam - 17 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre