ogólne wrażenie
atrakcje
zakwaterowanie
wyżywienie
Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 1 245 opinii uczestników
“Ładna pogoda. Sympatyczni opiekunowie.”
Michalina - 15 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
“Ogólnie ta kolonia bardzo mi się podobała, wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, a wychowawcy bardzo mili i wyrozumiali. Podczas wiedzania mieliśmy bardzo dużo czasu na nasze zakupy oraz potrzeby. W hotelu było bardzo smaczne jedzenie, prowiant też uszedł. Uważam, ze wycieczka do Pary(...)”ża była jedną z najlepszych. Piękne widoki warte zobaczenia. Kolonia była świetna, zresztą tak jak poprzednia.” zwiń
Oliwia - 14 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Na Obozie są fajni ludzie. Wychowawcy są bradzo mili i uprzejmi. Hotel jest czysty i zadbany.”
Dawid - 16 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre