ogólne wrażenie
atrakcje
zakwaterowanie
wyżywienie
Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 910 opinii uczestników
Paulina - 17 lat
ogólne wrażenia
dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
“Wyjazd był świetny. Super opiekunki, szczególnie Pani Ina Baryła. Super ludzie i świetna atmosfera.”
Jacek - 16 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Fajna kadra.”
Patrycja - 16 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
złe
wyżywienie
bardzo złe
“Spedzalismy sporo czasu na plażowanie bardzo mi się to podobało. Panie dobrze się nami opiekowały Miła atmosfera podczas całego wyjazdu. =)”
Magdalena - 16 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre