ogólne wrażenie
atrakcje
zakwaterowanie
wyżywienie
Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 49 opinii uczestników
“Wychowawca grupy był świetnie zorganizowany, organizował nam super zabawy,więc nie było nudy. Chciałbym, aby był moim wychowawcą na następnych koloniach. Jedzenie było bardzo interesujące, różniło się od polskiego, co było ciekawym doświadczeniem. Pan kierownik był bardzo pomocny, (...)”zorganizowany, miły i nie nudziliśmy się z nim.” zwiń
Zuzanna - 15 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre