ogólne wrażenie
atrakcje
zakwaterowanie
wyżywienie
Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 649 opinii uczestników
Natalia - 13 lat
ogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
“Mogłam zamówić swoje ulubione jedzenie. Wycieczka do Tropical Island była wspaniała. Pan Michał był superowy, świetnie się z nim rozmawia i jest zabawny, pani Ola również.”
Klaudia - 16 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
złe
“Było fajnie Pogoda mogła być lepsza obiady takie sobie”
Kacper - 12 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
Joanna Halina - 17 lat
ogólne wrażenia
dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
złe
Aleksandra - 14 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
bardzo złe
“Super pokój z kolegami. Wspaniałe towarzystwo na obozie. Jedyny minus to były ściany i poszewki rwące się jak papier.”
Jakub - 14 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
złe
“Najfajniejsza była wycieczka do Heide Parku tylko nie było jedzenia zapewnionego. Pan Tomek był najlepszym wychowawcą na tej kolonii. Nie podobało mi się, że nie było można chodzić do innych pokoi po 22.00, a zazwyczaj z zajęć wracaliśmy o 21.30 albo później.”
Mateusz - 14 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
złe
wyżywienie
bardzo złe