ogólne wrażenie
atrakcje
zakwaterowanie
wyżywienie
Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 74 opinii uczestników
Bartek - 8 lat
ogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
“Było dużo dyskotek i mi się. Podobały mi się panie. Naprawde dużo atrakcji.”
Marcel - 9 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
“Na początku było fajnie i pod koniec było nudno. Plażowanie było za dużo razy i stało się powtarzane vardzo szybko. Ogólnie było ok. ta kolonia miała swoje i słabe i ogólnie wypadla jeszcze raz ok”
Jan - 9 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre