ogólne wrażenie
atrakcje
zakwaterowanie
wyżywienie
Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 53 opinii uczestników
“Zakwaterowanie było w porządku. Instruktorzy byli mili. Dobrze by było gdyby przy kasie stało więcej sprzedających, ponieważ kolejka w sklepie jest bardzo długa.”
Zuzanna - 15 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre