ogólne wrażenie
atrakcje
zakwaterowanie
wyżywienie
Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 668 opinii uczestników
Alicja - 13 lat
ogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Ogólna ocena obozu w moim wykonaniu jest: zła. Zasady które są wyssane z palca, np. brak możliwości / zakaz wychodzenia z pawoilonu w celu spaceru czy zwykłego posiedzenia na ławce. Wychodzenie z Pawilonu w maseczkach przy łączeniu się z inną grupą, lecz gdy spotykamy się z tą grupą (...)”w pokojach to maseczek nie potrzeba. Playlista DJ'a Karola jest żałośnie słaba. Podczas ciszy nocnej nie można zrobić nic a jej koniec jest zależny od regulaminu od wychowawców. Brak możliwości korzystania z telefonu poza pawilonem, w którym nie ma zasięgu. Wychowawcy nie stosują się do reżimu sanitarnego, lecz tym samym upominaja młodzież, gdy ci się do niego nie stosują. Pani Jooanna K. była przemiła, wyrozumiała, można było bardzo szczerze z panią porozmawiać. Panie w recepcji widzące co chcą, przekręcają rzeczywistość, przez co młodzież dostaje kary i zakazy.” zwiń
Patryk - 15 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
bardzo złe
“Archery Challenge mi się bardo podobały. Podobał mi się sklepik, były tam fajne rzeczy. Podobało mi się sumo.”
Stanisław - 14 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
“Wychowawcy dobrze nas traktowali oraz wymyślali ciekawe zajęcia. Instruktorzy ciekawie prowadzili zajęcia. Ratownicy dobrze dbali o nasze bezpieczeństwo oraz zabawę na wodzie.”
Adam - 16 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
“Dobrze zorganizowany plan. Mili wychowawcy, pomocni ratownicy i instruktorzy. Kreatywne, fajne atrakcje. Super kajaki.”
Paulina - 17 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
złe
“Wychowawcy i instruktorzy to bardzo pozytywni ludzie, z którymi miło jesr spędzać czas. Pościel spada z kołder.”
Jakub - 15 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
“Na kolonii poznałam dużo fajnych osób. Wszystkie atrakcje i zajęcia bardzo mi się podobały. Jedzenie było smaczne i zawsze było się czym najeść.”
Julia - 15 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre