ogólne wrażenie
atrakcje
zakwaterowanie
wyżywienie
Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 378 opinii uczestników
“Instruktorzy są fajni i śmieszni oraz mają łądny kolor koszulek. Wychowawcy są fajni i puszczają dobrą muzykę, pomagają jak czegoś się nie umiało. Chętnie był dodał internet.”
Wojciech - 10 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
złe
wyżywienie
dobre
“Jest bardzo fajnie. Jest bardzo dużo atrakcji. Jest to najlepszy obóz w Polsce. ”
Krzesimir - 11 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Bardzo spodobała mi się kolonia, bo poznałam bardzo dużo nowych przyjaciół. Wychowawcy oraz instruktorzy byli mili, więc się fajnie pracowało.”
Małgorzata - 13 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre