ogólne wrażenie
atrakcje
zakwaterowanie
wyżywienie
Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 378 opinii uczestników
“Bardzo ciekawe atrakcje. Wspaniali instruktorzy i wychowawcy. Nie podobało mi się mieszanie grup w pokojach. ”
Witold - 12 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre
“Bardzo lubiłam moją wychowawczynię (p. Karo), Najbardziej na stołówce lubiłam naleśniki. Na poligonie podobał mi się bardzo ranger off road.”
Anna - 12 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
dobre
“Dobrze się bawiłam i nie czułam się tu źle. Przez to, że było sporo do roboty nie tęskniłam mocno za domem. Poznałam sporo świetnych osób. ”
Anna - 13 latogólne wrażenia
dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre