Centrum Opinii - o koloniach i obozach

sprawdź jak uczestnicy ocenili nasza kolonie i obozy

ogólne wrażenie

99%
 

atrakcje

99%
 

zakwaterowanie

94%
 

wyżywienie

89%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 109 opinii uczestników

Opinie uczestników

“Super zajęcia rozwijające kreatywność (np.. Robienie koszulek, decoupage, zajęcia plastyczne). Fajna atmosfera, którą tworzą zarówno koloniści, jak i wychowawcy. Pani wychowawczyni była genialna! Można był o owszystkim pogadać.”

Maja - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

złe

Wisła

Trzy Stolice
  • Sezon: 2018
  • Region: góry
  • Wiek uczestników: 10 - 17 lat
  • Ilość opinii: 33
Zobacz wszystkie opinie dla tej oferty

“Poznałem nowych znajomych. Zwiedziłem państwa, w których nie byłem. Miło spędziłem czas”

Patryk - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

Wisła

Trzy Stolice
  • Sezon: 2017
  • Region: góry
  • Wiek uczestników: 10 - 17 lat
  • Ilość opinii: 31
Zobacz wszystkie opinie dla tej oferty

“Bardzo mi się podobało, nie było czasu na nudę. Opiekunowie byli mili i słuzyli pomocą, również byli żartobliwi. Jestem bardzo zadowolona, w przyszłym roku również tu zagoszczę.”

Martyna - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

Wisła

Trzy Stolice
  • Sezon: 2019
  • Region: góry
  • Wiek uczestników: 10 - 17 lat
  • Ilość opinii: 45
Zobacz wszystkie opinie dla tej oferty

społeczność

certyfikaty