ogólne wrażenie
atrakcje
zakwaterowanie
wyżywienie
Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 86 opinii uczestników
“Pani Beata była super. Wejście na Śnieszkę było satyswonójąca. Podobało mi się na koloni, polecam.”
Miłosz - 12 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo dobre