ogólne wrażenie
atrakcje
zakwaterowanie
wyżywienie
Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 83 opinii uczestników
“Poznałam dużo ładnych miejsc, krajobrazów. Było dużo ciekawych zajęć. Zapoznałam się z dużo nowymi osobami.”
Miriam - 13 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
dobre
wyżywienie
dobre
“Najfajniej było w Legolandzie i na basenie w hotelu Gołębiewski. Ładne widoki. Z zabaw najbardziej mi się podobała walka gladiatorów.”
Kacper - 11 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
bardzo dobre
zakwaterowanie
złe
wyżywienie
bardzo dobre