ogólne wrażenie
atrakcje
zakwaterowanie
wyżywienie
Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 33 opinii uczestników
“Fajni wychowawcy. Pan Piotrek spoko gostek. I ogólnie było super.”
Julia - 17 latogólne wrażenia
bardzo dobre
atrakcje
dobre
zakwaterowanie
bardzo dobre
wyżywienie
bardzo złe