Letnie kolonie i obozy 2022

Lato2022

Kulka na Mazurach – pewne miejsce kolonijnego wypoczynku

Mija drugi nietypowy sezon wakacyjnego wypoczynku. Zdobyte doświadczenia pozwalają nam mieć pewność, że bez problemów zrealizujemy kolejne kolonie i obozy 2022 w naszym ośrodku Kulka na Mazurach. To miejsce zaszyte w lesie, z dala od ludzkich siedzib i, co ważne, dedykowane wypoczynkowi dzieci i młodzieży, w całości przeznaczone tylko na nasze kolonie. Realizując kolonie we własnym ośrodku bez trudu spełniamy wszelkie wymagania sanitarne, zarówno te standardowe, jak i te, związane z pandemią.

Kolonie w górach, nad morzem, obozy zagraniczne – nadal niepewne

W tegorocznym sezonie zmuszeni byliśmy odwołać obozy młodzieżowe za granicą oraz kolonie nad morzem i obozy w górach. Długie miesiące nie byliśmy pewni ani warunków, ani możliwości realizacji w tych lokalizacjach. Należy pamiętać, że obozy zagraniczne odbywają się nie tylko w miejscu docelowym, ale wymagają również przejazdu przez kilka krajów, z różną i zmieniającą się sytuacją epidemiczną, z różnymi przepisami. Natomiast kolonie nad morzem i obozy w górach organizujemy w kontraktowanych obiektach, gdzie nie mieliśmy takiej pewności zachowania wszystkich zasad, jaką mamy we własnym ośrodku Kulka. Nie jesteśmy dziś pewni, czy będziemy mogli zabrać Cię na obozy zagraniczne 2022, na kolonie w górach lub kolonie nad morzem, bo nie mamy pewności, jaką mamy w przypadku własnego ośrodka Kulka, bezproblemowego przebiegu tego wypoczynku. A chcemy mieć gwarancje, że kolonie i obozy młodzieżowe 2022 będą nie tylko, jak co roku, ciekawe, ale także jak zawsze w pełni bezpieczne.

Mamy to poczucie zapraszając Was na kolonie do ośrodka Kulka na Mazurach, w którym w tym i zeszłym roku zrealizowaliśmy z powodzeniem wiele turnusów. Trudno obecnie o bardziej bezpieczne miejsce na wypoczynek niż położona w środku mazurskiego lasu i daleko od ludzkich siedzib Kulka. W przyszłym sezonie znów będziecie mieć do wyboru około dwudziestu pięciu różnych programów, wśród których znajdą się kolonie dla najmłodszych debiutantów, obozy dla fanów paintballu oraz obozy młodzieżowe dla spragnionych relaksu lub dla oczekujących aktywnego wypoczynku. No i będą nowości, prawdziwie nie z tej Ziemi!

Pandemia spowodowała, że w tym roku chęć wyjazdu na kolonie do naszego ośrodka Kulka na Mazurach zgłosiło jeszcze więcej dzieci i młodzieży. Na listę rezerwową zapisało się 800 osób, dla większości z nich nie mogliśmy niestety zaproponować dodatkowych miejsc. Kolejny raz okazało się, że Kulka to wyjątkowe miejsce zarówno pod względem atrakcji, jak i poczucia bezpieczeństwa. Już dziś warto szykować się do szybkiej decyzji o rezerwacji, gdy jesienią ogłosimy ofertę na kolonie i obozy 2022. Zwłaszcza, że mamy w przygotowaniu zupełnie nowe atrakcje, które podniosą poziom atrakcyjności Kulki na naprawdę kosmiczny poziom!

Wątpliwości, dotyczące tego, czy organizować kolonie nad morzem 2022, kolonie i obozy w górach 2022 oraz młodzieżowe obozy zagraniczne 2022 będziemy rozstrzygać wiosną. Wtedy podejmiemy decyzję w tej sprawie. Niezależnie od tego, jaka będzie decyzja w sprawie kolonii za granicą, w górach i nad morzem, na pewno zaprosimy Was na kolonie 2022 do Kulki na Mazurach. To nasz własnych ośrodek, w którym mamy pełną kontrolę nad przestrzeganiem wszystkich wytycznych, co przekłada się na Wasze bezpieczeństwo.

 

społeczność

certyfikaty