Letnie kolonie i obozy 2022

Lato2022

Kulka na Mazurach – najlepsze miejsce kolonijnego wypoczynku

Nigdy nie mieliśmy wątpliwości, że Kulka to idealne miejsce na wypoczynek dzieci i młodzieży. Dwa minione nietypowe lata tylko nas o tym upewniły. Zdobyte doświadczenia, także te z całej dotychczasowej 25-letniej działalności firmy, pozwalają nam mieć pewność, że bez problemów zrealizujemy kolejne kolonie 2022 i obozy w naszym ośrodku Kulka na Mazurach. To miejsce zaszyte w lesie, z dala od ludzkich siedzib i, co ważne, dedykowane wypoczynkowi dzieci i młodzieży, w całości przeznaczone tylko na nasze kolonie. Realizując kolonie we własnym ośrodku bez trudu spełniamy wszelkie wymagania sanitarne, zarówno te standardowe, jak i te zaostrzone. Także w ostatnich dwóch latach mieliśmy pewność, że wakacje przebiegają ciekawie i bezpiecznie.

Niestety, nie mogliśmy mieć tej pewności w przypadku kolonii, które jeszcze dwa lata temu organizowaliśmy także w ośrodkach kontraktowanych, dlatego musieliśmy odwołać kolonie i obozy w górach, nad morzem oraz obozy młodzieżowe za granicą. Jesteśmy przekonani, że to nadal świetne miejsca na wypoczynek, ale w obecnych czasach raczej rodzinny lub indywidualny, natomiast najlepszym miejscem na kolonie 2022 i obozy młodzieżowe jest teraz położona w mazurskim lesie Kulka. Tu i tylko tu zapraszamy obecnie na najlepsze wakacje pod słońcem!

Koncentrujemy się na własnym ośrodku Kulka, by podnieść wakacyjny wypoczynek dzieci i młodzieży na poziom dosłownie nie z tej ziemi! Dwa ostatnie lata wykorzystaliśmy na najpoważniejsze w historii firmy inwestycje, zapewniające zarówno fantastyczne przeżycia dzięki nowym i sprawdzonym atrakcjom, jak i wysoki standard kolonijnego wypoczynku w całkowicie zmodernizowanych i od nowa wyposażonych budynkach mieszkalnych. Nowa Kulka to trzy sfery programowe, w których odnajdą się debiutanci i stali bywalcy, najmłodsi i najstarsi, dziewczęta i chłopcy: Kosmiczna Kulka, Aktywna Kulka oraz Kulka z Przygodą. W każdej z nich wakacje będą po prostu… nie z tej ziemi!

Nasze kolonie 2022 warto rezerwować już teraz. W minionym sezonie chęć wyjazdu do Kulki zgłosiło prawie tysiąc osób więcej, niż mogliśmy zaoferować miejsc. Kolejny raz potwierdziliście, że uważacie Kulkę za wyjątkowe miejsce zarówno pod względem atrakcji, jak i poczucia bezpieczeństwa. Mamy przekonanie, że tak samo będą przebiegać kolonie 2022 i obozy młodzieżowe 2022!

 

społeczność

certyfikaty