Letnie kolonie i obozy 2021

Lato2021

Tegoroczne wakacje są jeszcze świeżym wspomnieniem, a my myślimy już o kolejnych! Zaczęliśmy przygotowania, byście wkrótce mogli rezerwować nasze kolonie 2021. Chcemy znowu zabrać Cię za granicę, w góry, nad morze lub na Mazury. Niezależnie od tego, gdzie z nami pojedziesz, możesz mieć pewność, że obozy młodzieżowe 2021 będą ciekawe jak co roku!

Wiemy, jak bardzo kochacie Morze Śródziemne, Adriatyk, Morze Egejskie, Morze Czarne. Przygotowując obozy zagraniczne bierzemy pod uwagę, że są to Wasze (również nasze!) ulubione kierunki zagranicznych wakacji. Już niedługo będą więc na Was czekać ulubione południowe kierunki: rozrywkowa Hiszpania, jedyna w swoim rodzaju Grecja, pełne słońca Włochy, przepiękna Chorwacja, wspaniała Bułgaria, ciągle odkrywana Albania... A może zabierzemy Was gdzieś jeszcze? Po drodze, zależnie od wybranego kierunku, będzie okazja, by zobaczyć m.in. cesarsko-królewski Budapeszt lub romantyczny Paryż.

Pracujemy również nad tym, by kolonie w górach 2021 miały bogatą ofertę, w której znajdą się m.in. górskie wycieczki, wyprawy do parków rozrywki w kraju i za granicą, podziwianie takich miast, jak Praga, Wiedeń, Bratysława czy Lwów oraz oczywiście mnóstwo zajęć aktywnych. Przygotujemy dla Was również wycieczki fakultatywne, byście mogli skorzystać z oferty rozrywkowej oraz poznać kulturę i przyrodę południa Polski i sąsiednich krajów. Już wkrótce będzie można rezerwować kolonie dla najmłodszych oraz obozy młodzieżowe w górach.

Kto woli mieć przed sobą daleki horyzont, będzie chciał na pewno wybrać nasze kolonie nad morzem 2021. Już się do nich intensywnie szykujemy! Niedługo zaprosimy Cię na przyszłoroczne nadmorskie wakacje, z takimi atrakcjami, jak plażowanie, zajęcia aktywne i wycieczki do parków rozrywki w Niemczech lub Danii. Nie mamy wątpliwości, że będziesz bawić się wspaniale, czy będzie to Pogorzelica, czy będą to kolonie w Dźwirzynie. Łącznie nad morzem przygotujemy kilkanaście różnych programów dla najmłodszych, starszych uczestników i dla młodzieży.

A może po prostu interesują Cię wakacje na Mazurach? Od prawie dwudziestu lat zapraszamy na nie do własnego Ośrodka Wypoczynkowego Kulka. Myślimy właśnie o tym, jakie przygotować dla Was kolonie 2021 na Mazurach. Będzie, jak co roku, zupełnie inaczej i zupełnie wyjątkowo, ale zawsze tak samo ciekawie i bezpiecznie! Będziecie mieli do wyboru około 20 różnych programów, wśród których znajdą się obozy dla fanów paintballu, kolonie dla najmłodszych debiutantów, obozy młodzieżowe dla spragnionych relaksu oraz dla oczekujących aktywnego wypoczynku. Nasza baza noclegowa i programowa jest lepsza z każdym rokiem, przygotowując kolonie i obozy młodzieżowe 2021 też Was zaskoczymy!

Nasze kolonie 2021, których przygotowanie właśnie zaczęliśmy, to kilka różnych krajów, kilkanaście różnych lokalizacji, wiele nowych oraz sprawdzonych programów. Już niedługo damy Ci możliwość rezerwowania swoich ulubionych wakacji! Pamiętaj, że jadąc na kolonie 2021 w Polsce będziesz mógł wykorzystać bon turystyczny.

 

społeczność

certyfikaty