Bułgaria - Złote Piaski - Travel & Fun 2018

Czas podróży i zabawy

od1647zł

Na tej kolonii będziemy podróżować i bawić się, zwiedzać i odpoczywać, grać i plażować, opowiadać i żartować. Wesoła kolonia w Bułgarii zaliczy po drodze wizytę w Budapeszcie, potem zobaczymy Bałczik i Kaliakrę, Warnę i Kamienny Las oraz monastyr Aładża. Nie zabraknie też wspaniałej zabawy w dyskotekach i na plażach w Złotych Piaskach. Niezły ubaw czeka nas w aquaparku w Petrolandzie. Obóz młodzieżowy Travel & Fun 2018 zaczynamy w już w Polsce, wskakuj do naszego autokaru w takich miasta, jak: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Katowice, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław.

ogólne wrażenie

97%
 

atrakcje

94%
 

zakwaterowanie

83%
 

wyżywienie

71%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 127 opinii uczestników

DZIEŃ 1:

wyjazd z kraju i przejazd przez Słowację do Budapesztu. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

DZIEŃ 2:

po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem (komunikacją miejską): plac Bohaterów, pałacyk Vajdahunyad, parlament, Wzgórze Zamkowe z Basztami Rybackimi, kościół Macieja, plac św. Trójcy. Po południu obiad i wyjazd w kierunku granicy. W czasie przejazdu kolacja w postaci suchego prowiantu. Nocny przejazd przez Serbię do Bułgarii.

DZIEŃ 3:

w czasie przejazdu śniadanie i lunch w postaci suchego prowiantu, przyjazd do Złotych Piasków, zakwaterowanie. Zapoznanie się z bazą noclegową oraz okolicą. Wieczorem kolacja i nocleg.

DZIEŃ 4–9:

pobyt w Złotych Piaskach i realizacja programu:

 • wycieczka autokarowa Bałczik + Kaliakra – wizyta w jednym z najbardziej urokliwych bułgarskich miasteczek, jakim jest Bałczik. Miasto położone nad morzem, otoczone wapiennymi skałami z przepięknym ogrodem botanicznym. Przylądek Kaliakra uznawany jest za fenomen przyrody. Wąski, dwukilometrowy cypel oraz pozostałości rzymskich budowli, a także pojawiające się nieopodal delfiny przyciągają rzesze turystów,
 • wycieczka do Warny i Kamiennego Lasu – całodniowa wycieczka do jednego z najstarszych miast Europy – Warny, zwiedzanie z przewodnikiem: Park Nadmorski, termy rzymskie (z zewnątrz), katedralna Cerkiew Zaśnięcia Bogurodzicy, przejazd do rezerwatu Pobiti Kamyni. Spacer pomiędzy kamiennymi kolumnami, które powstały 50 milionów lat temu, kiedy obszar południowo-wschodniej Europy pokrywało morze,
 • wycieczka do monastyru Aładża – półdniowa wycieczka autokarowa do monastyru położonego na terenie Parku Krajobrazowego Złote Piaski. Monastyr należy do grupy naturalnie utworzonych jaskiń i jest jednym z najbardziej znanych skalnych monastyrów na wybrzeżu Morza Czarnego,
 • wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele,
 • wędrówki po okolicy; gry integracyjne i terenowe, zabawy sportowe, realizacja programu fakultatywnego,
 • zajęcia rekreacyjne, korzystanie z animacji w hotelu, m.in.: turnieje sportowe, zajęcia taneczne, karaoke, kino pod gwiazdami oraz dyskoteki,
 • wieczory tematyczne, np. Hawaii Party, wybory miss i mistera,
 • konkurencje sportowe na basenie, m.in.: water polo, siatkówka,
 • rozgrywki sportowe na boiskach na plaży i w hotelu,
 • dla chętnych wyjścia do lokalnych dyskotek (uczestnicy 16+, wstępy dodatkowo płatne ok. 6 EUR/wstęp),
 • możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

DZIEŃ 10:

po śniadaniu wykwaterowanie z obiektu, czas wolny. Obiad. Przejazd do Nesebyru, najbardziej malowniczego miasteczka nad Morzem Czarnym i jednego z najstarszych w Europie. Godne zobaczenia są XVIIIi XIX-wieczne rezydencje zbudowane w stylu czarnomorskim. Jako perła architektury i skarb archeologii miasto wpisano na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Podczas spaceru zobaczymy antyczną część miasta, pasmo ruin pradawnych murów, wąskie uliczki, schody, schodki, drewniane i kamienne domy, liczne stragany, budowane w różnym okresie. Kolacja w postaci suchego prowiantu. Nocny przejazd do Serbii.

DZIEŃ 11:

przejazd do Nowego Sadu, śniadanie w postaci suchego prowiantu. Następnie 9-godzinny pobyt w Aquaparku Petroland w Nowym Sadzie. Aquapark zajmuje 7 ha i proponuje swoim gościom 6 basenów, m.in. basen ze sztuczną falą, basen relax, basen dla dzieci, rwącą rzekę, baseny ze zjeżdżalniami; zjeżdżalnie o różnej wysokości i długości, plaże. Na terenie Aquaparku można skorzystać z usług gastronomicznych; podczas pobytu posiłek w formie fast food na terenie Aquaparku. Wieczorem kolacja w postaci suchego prowiantu, wyjazd w kierunku Polski.

DZIEŃ 12:

przyjazd do Polski. Przyjazd do niektórych miejscowości nastąpi w nocy 12/13 dzień.

Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 15 osobach chętnych.

Aquapolis

Wyjście do parku wodnego uznawanego za najpiękniejszy we wschodniej Europie – utrzymany jest w stylach mauretańskim i śródziemnomorskim, co nadaje mu niepowtarzalny charakter. Na 40 ha znajdziemy połączenie parku krajobrazowego z atrakcjami wodnymi. Baseny, zjeżdżalnie, bar w basenie, snack bar, restauracja na plaży, bar na plaży.

ok. 18 €
Jeep safari

Niezapomniana wyprawa dla chcących przeżyć fantastyczną przygodę. Przejazd jeepami oraz rozmaite gry, zabawy, konkursy.

ok. 20 €

Białystok

169 zł
Bydgoszcz
139 zł
Częstochowa
129 zł
Gdańsk
169 zł
Katowice
119 zł
Łódź
139 zł
Olsztyn
89 zł
Opole
119 zł
Poznań
129 zł
Szczecin
179 zł
Toruń
139 zł
Warszawa
139 zł
Wrocław
119 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

89 zł
Super Koszulka ZALOGOWANI NA WAKACJACH 2018

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

- Bułgaria: hotel Dana Palace *** – położony 450 m od plaży, przy głównej promenadzie w centrum Złotych Piasków. W hotelu znajduje się basen z bezpłatnymi leżakami i parasolami, scena przy basenie, recepcja, restauracja z tarasem, taras, sklepik spożywczy, sklepik z pamiątkami, sala z lustrami i parkietem, tenis stołowy. Oprócz tego boiska do plażowej piłki nożnej i siatkowej w hotelu i na plaży. W hotelu odbywają się animacje w języku polskim – imprezy, turnieje sportowe, zajęcia taneczne, karaoke, kino pod gwiazdami oraz dyskoteki (pool party). Pokoje 4-, 5-osobowe oraz apartamenty 6-osobowe (2 pokoje połączone drzwiami, łazienka i WC oddzielnie, apartamenty z widokiem na morze/basen). Wszystkie pokoje z pojedynczymi łóżkami, łazienką. W pokoju szafki nocne, szafa, TV, lodówka, klimatyzacja.

-  Budapeszt: hotel ***, pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami.

3 posiłki dziennie w czasie pobytu w Złotych Piaskach lub opcja All Inclusive: dopłata na miejscu 20,50 EUR/pobyt*. Pierwsze świadczenie w obiekcie – kolacja, ostatnie – obiad. Pozostałe świadczenia zgodnie z opisem w programie.
* w opcji All Inclusive dodatkowo: przekąska popołudniowa, kawa, herbata, woda, napoje od 10:30 do 22:00 podawane w lobby bar.

Transport autokarowy, zakwaterowanie (7 noclegów w Bułgarii oraz 1 nocleg w Budapeszcie), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę medyczną.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty (dokument musi być ważny min. 3 miesiące od daty powrotu), ważną legitymację szkolną, suchy prowiant na drogę dojazdową. Obowiązkowe wydatki programowe 56 EUR (w tym: wycieczka Bałczik + Kaliakra 18 EUR, wstęp do monastyru i przewodnik w Warnie 7 EUR, komunikacja miejska i przewodnik w Budapeszcie 16 EUR, wstęp i posiłek w Aquaparku Petroland 15 EUR). Kaucja zwrotna w hotelu 15 EUR (opiekunowie oddają kaucję w ostatni dzień pobytu po wykwaterowaniu i sprawdzeniu pokoi przez obsługę hotelu). Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera według własnego uznania (nasza sugestia 60-80 EUR) oraz na ewentualny program fakultatywny.

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Turnus Hotel DANA PALACE***

1

05.07.2018 - 16.07.2018

1647zł

brak miejsc

2

12.07.2018 - 23.07.2018

1647zł

brak miejsc

3

19.07.2018 - 30.07.2018

1647zł

brak miejsc

4

26.07.2018 - 06.08.2018

1647zł

brak miejsc

5

02.08.2018 - 13.08.2018

1647zł

brak miejsc

Zgodnie z Ustawą z 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych – dodatkowa opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Czytaj więcej.

Uczestnicy, którzy ukończyli 18 lat przed rozpoczęciem turnusu – dopłata do pobytu w hotelu 98 zł.

“Świetna dyskoteka w Papeji i koncert Tedego w niej. Poznałem niesamowitych ludzi, z którym chcę utrzymać kontakt poza kolonia. Interesujące wycieczki w ciekawe miejsca. ”

Katarzyna - 16 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Poznałem wiele osób z którymi na pewno będę utrzymywał kontakt w przyszłości . Na opcji Travel zwiedziłem duzo pieknych miejsc a zdjęcia mi będą o nich przypominać. Nie mogłem sobie wymarzyć lepszych opiekunów i panów kierowców autokaru ! :)”

Filip - 16 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Wyjazd był fantastyczny. Poznałam wiele miłych osób zwiedziłam Bułgarię. Uważam ,że było warto i chciałabym pojechać również za rok . ”

Zuzanna - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Miła , wykfalifikowana kadra. Piękne widoki, ciekawe wycieczki. Ciepła atmosfera, bardzo mili ludzie. ”

Marianna - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“W Złotych Piaskach mieli przepyszne ciasto. Opiekunowie byli super. Zawsze było co robić. ”

Jakub - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Było bardzo fajnie . Wychowawcy bardzo mili oraz pomocni. Cała kolonie była bardzo dobrze zorganizowana. Najbardziej podobały mi się zabawy zapoznawcze. Pani kierowniczka strała się jak najbardziej zorganizować czas, tak aby było nam wszystkim przyjemnie. ”

Grzegorz - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Kolonia w Bułgarii bardzo mi się podobała. Za mało czasu wolnego. Poznałam wiele fajnych osób. ”

Weronika - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Kolonie ogólnie bardzo fajne, jednak opiekunowie byli czasem zabardzo opiekuńczy. Według mnie cisza nocna powinna być później niż była. Wycieczki były bardzo fajne, mało zwiedzania, szybko wracaliśmy do hotelu. ”

Karolina - 16 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Wspaniale spędzony czas, w świetnym gronie. Najlepsi opiekunowie. Mega klawe imprezki na basenie:)”

Milena - 16 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo fajna kolonia. Podobał mi się wyjazd do kamiennego lasu i do Petrolandu Poznałem dużo fajnych kolegów i koleżanek . ”

Dominik - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty