Bułgaria - Złote Piaski - Travel & Fun 

Czas podróży i zabawy

od1677 zł

Na tej kolonii bawimy się i podróżujemy, zwiedzamy i odpoczywamy, gramy i plażujemy, opowiadamy i żartujemy. Wesołe kolonie w Bułgarii zaliczą po drodze Budapeszt, czyli wizytę w węgierskiej stolicy, czeka też Bałczik i Kaliakra, Warna i Kamienny Las oraz monastyr Aładża. Nie zabraknie wspaniałej zabawy w dyskotekach i na plażach, jakie oferują Złote Piaski. Niezły ubaw gwarantuje Aquapark Petroland. Obóz młodzieżowy Travel & Fun 2019 zaczynamy już w Polsce, wskakuj do naszego autokaru w takich miastach jak: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Katowice, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław.

ogólne wrażenie

98%
 

atrakcje

96%
 

zakwaterowanie

78%
 

wyżywienie

54%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 271 opinii uczestników

DZIEŃ 1:

wyjazd z kraju i przejazd do Budapesztu. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

DZIEŃ 2:

po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem (komunikacją miejską): plac Bohaterów, pałacyk Vajdahunyad, parlament, Wzgórze Zamkowe z Basztami Rybackimi, kościół Macieja, plac św. Trójcy. Po południu obiad i wyjazd w kierunku granicy. W czasie przejazdu kolacja w postaci suchego prowiantu. Nocny przejazd przez Serbię do Bułgarii.

DZIEŃ 3:

w czasie przejazdu śniadanie i lunch w postaci suchego prowiantu, przyjazd do Złotych Piasków, zakwaterowanie. Zapoznanie się z bazą noclegową oraz okolicą. Wieczorem kolacja i nocleg.

DZIEŃ 4–9:

pobyt w Złotych Piaskach i realizacja programu:

 • wycieczka autokarowa Bałczik + Kaliakra – wizyta w jednym z najbardziej urokliwych bułgarskich miasteczek, jakim jest Bałczik. Miasto położone nad morzem, otoczone wapiennymi skałami z przepięknym ogrodem botanicznym. Przylądek Kaliakra uznawany jest za fenomen przyrody. Wąski, dwukilometrowy cypel oraz pozostałości rzymskich budowli, a także pojawiające się nieopodal delfiny przyciągają rzesze turystów,
 • wycieczka do Warny i Kamiennego Lasu – całodniowa wycieczka do jednego z najstarszych miast Europy – Warny, zwiedzanie z przewodnikiem: Park Nadmorski, termy rzymskie (z zewnątrz), katedralna Cerkiew Zaśnięcia Bogurodzicy, przejazd do rezerwatu Pobiti Kamyni. Spacer pomiędzy kamiennymi kolumnami, które powstały 50 milionów lat temu, kiedy obszar południowo-wschodniej Europy pokrywało morze,
 • wycieczka do monastyru Aładża – półdniowa wycieczka autokarowa do monastyru położonego na terenie Parku Krajobrazowego Złote Piaski. Monastyr należy do grupy naturalnie utworzonych jaskiń i jest jednym z najbardziej znanych skalnych monastyrów na wybrzeżu Morza Czarnego,
 • wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele,
 • wędrówki po okolicy; gry integracyjne i terenowe, zabawy sportowe, realizacja programu fakultatywnego,
 • zajęcia rekreacyjne, korzystanie z animacji w hotelu, m.in.: turnieje sportowe, zajęcia taneczne, karaoke, kino pod gwiazdami oraz dyskoteki,
 • wieczory tematyczne, np. Hawaii Party, wybory miss i mistera,
 • konkurencje sportowe na basenie, m.in.: water polo, siatkówka,
 • rozgrywki sportowe na boiskach na plaży i w hotelu,
 • dla chętnych wyjścia do lokalnych dyskotek (uczestnicy 16+, wstępy dodatkowo płatne ok. 6 EUR/wstęp),
 • możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

DZIEŃ 10:

po śniadaniu wykwaterowanie z obiektu, czas wolny. Obiad. Przejazd do Nesebyru, najbardziej malowniczego miasteczka nad Morzem Czarnym i jednego z najstarszych w Europie. Godne zobaczenia są XVIIIi XIX-wieczne rezydencje zbudowane w stylu czarnomorskim. Jako perła architektury i skarb archeologii miasto wpisano na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Podczas spaceru zobaczymy antyczną część miasta, pasmo ruin pradawnych murów, wąskie uliczki, schody, schodki, drewniane i kamienne domy, liczne stragany, budowane w różnym okresie. Kolacja w postaci suchego prowiantu. Nocny przejazd do Serbii.

DZIEŃ 11:

przejazd do Nowego Sadu, śniadanie w postaci suchego prowiantu. Następnie 8-godzinny pobyt w Aquaparku Petroland w Nowym Sadzie. Aquapark zajmuje 7 ha i proponuje swoim gościom 6 basenów, m.in. basen ze sztuczną falą, basen relax, basen dla dzieci, rwącą rzekę, baseny ze zjeżdżalniami; zjeżdżalnie o różnej wysokości i długości, plaże. Na terenie Aquaparku można skorzystać z usług gastronomicznych; podczas pobytu posiłek w formie fast food na terenie Aquaparku. Wieczorem kolacja w postaci suchego prowiantu, wyjazd w kierunku Polski.

DZIEŃ 12:

przyjazd do Polski. Przyjazd do niektórych miejscowości nastąpi w nocy 12/13 dzień.

Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 15 osobach chętnych.

Aquapolis

Wyjście do parku wodnego uznawanego za najpiękniejszy we wschodniej Europie – utrzymany jest w stylach mauretańskim i śródziemnomorskim, co nadaje mu niepowtarzalny charakter. Baseny, zjeżdżalnie, bar w basenie, snack bar, restauracja na plaży, bar na plaży.

ok. 18 €
Jeep safari

Niezapomniana wyprawa dla chcących przeżyć fantastyczną przygodę. Przejazd jeepami oraz rozmaite gry, zabawy, konkursy.

ok. 22 €

Białystok

169 zł
Bydgoszcz
139 zł
Częstochowa
129 zł
Gdańsk
169 zł
Katowice
119 zł
Łódź
139 zł
Olsztyn
89 zł
Opole
119 zł
Poznań
129 zł
Szczecin
179 zł
Toruń
139 zł
Warszawa
139 zł
Wrocław
119 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

89 zł
Super Koszulka WAKACJE 2019

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

Bułgaria: hotel Dana Palace*** – położony 450 m od plaży, przy głównej promenadzie w centrum Złotych Piasków. W hotelu znajduje się basen z bezpłatnymi leżakami i parasolami, scena przy basenie, recepcja, restauracja z tarasem, taras, sklepik spożywczy, sklepik z pamiątkami, sala z lustrami i parkietem, tenis stołowy. Oprócz tego boiska do plażowej piłki nożnej i siatkowej w hotelu i na plaży. W hotelu odbywają się animacje w języku polskim – imprezy, turnieje sportowe, zajęcia taneczne, karaoke, kino pod gwiazdami oraz dyskoteki (pool party). Pokoje 4-osobowe oraz apartamenty 6-osobowe (2 pokoje połączone drzwiami, łazienka i WC oddzielnie, apartamenty z widokiem na morze/basen). Wszystkie pokoje z pojedynczymi łóżkami, łazienką. W pokoju szafki nocne, szafa, TV, lodówka, klimatyzacja.

Budapeszt: hotel ***, pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami.

3 posiłki dziennie w czasie pobytu w Złotych Piaskach lub opcja All Inclusive: dopłata na miejscu 20,50 EUR/pobyt*. Pierwsze świadczenie w obiekcie – kolacja, ostatnie – obiad. Pozostałe świadczenia zgodnie z opisem w programie.
* w opcji All Inclusive dodatkowo: przekąska popołudniowa, kawa, herbata, woda, napoje od 10:30 do 22:00 podawane w lobby bar.

Transport autokarowy, zakwaterowanie (7 noclegów w Bułgarii oraz 1 nocleg w Budapeszcie), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę medyczną.

Prośby o wspólne zakwaterowanie w obiekcie głównym i wspólny przejazd autokarem docelowym należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty (dokument musi być ważny min. 3 miesiące od daty powrotu), ważną legitymację szkolną, suchy prowiant na drogę dojazdową. Obowiązkowe wydatki programowe 59 EUR (w tym: wycieczka Bałczik + Kaliakra 19 EUR, wstęp do monastyru i przewodnik w Warnie 7 EUR, komunikacja miejska i przewodnik w Budapeszcie 17 EUR, wstęp i posiłek w Aquaparku Petroland 16 EUR). Kaucja zwrotna w hotelu 15 EUR (opiekunowie oddają kaucję w ostatni dzień pobytu po wykwaterowaniu i sprawdzeniu pokoi przez obsługę hotelu). Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera według własnego uznania (nasza sugestia 60-80 EUR) oraz na ewentualny program fakultatywny.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Turnus Hotel DANA PALACE***

1

05.07.2019 - 16.07.2019

1677zł

brak miejsc

2

12.07.2019 - 23.07.2019

1677zł

brak miejsc

3

19.07.2019 - 30.07.2019

1677zł

brak miejsc

4

26.07.2019 - 06.08.2019

1677zł

brak miejsc

5

02.08.2019 - 13.08.2019

1677zł

brak miejsc

Zgodnie z Ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych (Dz.U. z 2017r. poz. 2361 oraz z 2018r. poz. 650) – dodatkowa opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Czytaj więcej.

Uczestnicy, którzy ukończyli 18 lat przed rozpoczęciem turnusu – dopłata do pobytu w hotelu 98 zł.

“Bardzo miła atmosfera, dobry kontakt z wychowawcami. Podobały mi się zajęcia nad basenem oraz animacje. Wszystko urozmaicałą muzyka DJ Elvisa. Największym plusem jest wyżywienie oferowane na hotelowej stołówce. Chętnie tu wrócę.”

Zofia - 16 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Uważam kolonie za bardzo udaną, liczne wycieczki i wyjścia na plażę. Wspaniała atmosfera! Wycieczki były w porządku, lecz dosyć krótkie. Wspaniali przewodnicy opowiadali ciekawie o miejscach, w których byliśmy. Hotel był w porządku, zadbany, dobre jedzenie i świetny basen, na którym każdy spędził wspaniały czas.”

Konrad - 14 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Atmosfera oraz grupa była bardzo fajna i przyjemna. Atrakcje oraz wycieczki były dobrze zorganizowane oraz posiadały ciekawe historyczne opowieści. Hotel oraz jego atrakcje były dobre oraz godne do zapamiętania.”

Miłosz - 17 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Pan Marceli najlepszym jest wychowawcą. Dobrze zaplanowane spędzanie czasu. Zero uwag, wszystko git.”

Artur - 16 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Kolonia bardzo mi się podobała, ponieważ byli fajni wychowawcy. Wycieczki były interesujące. Czas dobrze zorganizowany.”

Małgorzata - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Mili opiekunowie, da się z nimi dogadać. Fajna atmosfera, fajne gry i zabawy. Szybko schną mi ręczniki więc jest git.”

Bartosz - 16 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Kadra i uczestnicy obozu byli w porządku, nie było złych momentów oraz wydarzeń. Hotel, w którym spędzaliśmy czas był w całkiem dobrym stanie, lecz niektóre rzeczy, typu brak ręczników lub sprzątaczki które zabrały nam szklankę, były moim zdaniem nie w porządku. Atrakcje były w sumie dobre, lecz w Bałcziku powinien być czas wolny, ponieważ nie można było kupić pamiątek i nie było czasu na zdjęcia.”

Agata - 17 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Świetni opiekunowie, mili, wyrozumiali i dobrze zorganizowani. Fajne atrakcje, dużo ciekawych opcji rozrywki. Ciekawi ludzie. Poznałam wiele osób z którymi chę utrzymywać kontakt.”

Anna - 16 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Opiekunowie byli bardzo mili. Mało wyjść na plażę :( Super spędzony czas, organizacja i zabawy.”

Weronika - 17 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo mili ludzie. Wszyscy byliśmy bardzo zgraną grupą. Było dużo wyjść do klubu, bardzo fajne animacje i ciekawe wycieczki, co było według mnie super. Wychowawcy na wycieczce byli przemili, pomocni i barddzo wyrozumiali. Nigdy nie trafiłam na takich świetnych opiekunów.”

Marta - 16 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty