Bułgaria - Złote Piaski - Relax Rules 

  • hit

Słońce, plaża i zabawa - ta przygoda musi być Twoja

od1677 zł

Zgodnie z zasadami tej kolonii, czyli Relax Rules, jedziemy odpocząć, bo Bułgaria czeka! Złote Piaski to tętniący życiem bulwar, dyskoteki, słoneczne plaże, ciepłe morze oraz świetne towarzystwo na kolonii. To wszystko sprawia, że tu nie będzie nudy! Odwiedzimy także Budapeszt, stolicę muzyki i papryki. Mnóstwo zabawy i relaksu czeka nas w Aquaparku Petroland. Relax Rules 2019 to Twoje wakacje! Nasz autokar na kolonie Relax Rules ma ustalone przystanki w kraju, są to Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Katowice, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław. Wskakuj do autokaru pełnego zrelaksowanych obozowiczów!

ogólne wrażenie

98%
 

atrakcje

93%
 

zakwaterowanie

77%
 

wyżywienie

56%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 652 opinii uczestników

DZIEŃ 1:

wyjazd z kraju i przejazd do Budapesztu. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

DZIEŃ 2:

po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem (komunikacją miejską): plac Bohaterów, pałacyk Vajdahunyad, parlament, Wzgórze Zamkowe z Basztami Rybackimi, kościół Macieja, plac św. Trójcy. Po południu obiad i wyjazd w kierunku granicy. W czasie przejazdu kolacja w postaci suchego prowiantu. Nocny przejazd przez Serbię do Bułgarii.

DZIEŃ 3:

w czasie przejazdu śniadanie i lunch w postaci suchego prowiantu, przyjazd do Złotych Piasków, zakwaterowanie. Zapoznanie się z bazą noclegową oraz okolicą. Wieczorem kolacja i nocleg.

DZIEŃ 4–9:

pobyt w Złotych Piaskach i realizacja programu:

  • wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele,
  • wycieczka autokarowa Bałczik + Kaliakra – wizyta w jednym z najbardziej urokliwych bułgarskich miasteczek, jakim jest Bałczik. Miasto położone nad morzem, otoczone wapiennymi skałami z przepięknym ogrodem botanicznym. Przylądek Kaliakra uznawany jest za fenomen przyrody. Wąski, dwukilometrowy cypel oraz pozostałości rzymskich budowli, a także pojawiające się nieopodal delfiny przyciągają rzesze turystów,
  • wędrówki po okolicy; gry integracyjne i terenowe, zabawy sportowe, realizacja programu fakultatywnego,
  • zajęcia rekreacyjne, korzystanie z animacji w hotelu, m.in.: turnieje sportowe, zajęcia taneczne, karaoke, kino pod gwiazdami oraz dyskoteki (pool party),
  • wieczory tematyczne, np. Hawaii Party, wybory miss i mistera,
  • konkurencje sportowe na basenie, m.in.: water polo, siatkówka,
  • rozgrywki sportowe na boiskach na plaży i w hotelu,
  • dla chętnych wyjścia do lokalnych dyskotek (uczestnicy 16+, wstępy dodatkowo płatne ok. 6 EUR/wstęp),
  • możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

DZIEŃ 10:

po śniadaniu wykwaterowanie z obiektu, czas wolny. Obiad. Przejazd do Nesebyru, najbardziej malowniczego miasteczka nad Morzem Czarnym i jednego z najstarszych w Europie. Godne zobaczenia są XVIIIi XIX-wieczne rezydencje zbudowane w stylu czarnomorskim. Jako perła architektury i skarb archeologii miasto wpisano na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Podczas spaceru zobaczymy antyczną część miasta, pasmo ruin pradawnych murów, wąskie uliczki, schody, schodki, drewniane i kamienne domy, liczne stragany, budowane w różnym okresie. Kolacja w postaci suchego prowiantu. Nocny przejazd do Serbii.

DZIEŃ 11:

przejazd do Nowego Sadu, śniadanie w postaci suchego prowiantu. Następnie 8-godzinny pobyt w Aquaparku Petroland w Nowym Sadzie. Aquapark zajmuje 7 ha i proponuje swoim gościom 6 basenów, m.in. basen ze sztuczną falą, basen relax, basen dla dzieci, rwącą rzekę, baseny ze zjeżdżalniami; zjeżdżalnie o różnej wysokości i długości, plaże. Na terenie Aquaparku można skorzystać z usług gastronomicznych; podczas pobytu posiłek w formie fast food na terenie Aquaparku. Wieczorem kolacja w postaci suchego prowiantu, wyjazd w kierunku Polski.

DZIEŃ 12:

przyjazd do Polski. Przyjazd do niektórych miejscowości nastąpi w nocy 12/13 dzień.

Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 15 osobach chętnych.

Aquapolis

Wyjście do parku wodnego uznawanego za najpiękniejszy we wschodniej Europie – utrzymany jest w stylach mauretańskim i śródziemnomorskim, co nadaje mu niepowtarzalny charakter. Baseny, zjeżdżalnie, bar w basenie, snack bar, restauracja na plaży, bar na plaży.

ok. 18 €
Jeep safari

Niezapomniana wyprawa dla chcących przeżyć fantastyczną przygodę. Przejazd jeepami oraz rozmaite gry, zabawy, konkursy.

ok. 22 €

Białystok

169 zł
Bydgoszcz
139 zł
Częstochowa
129 zł
Gdańsk
169 zł
Katowice
119 zł
Łódź
139 zł
Olsztyn
89 zł
Opole
119 zł
Poznań
129 zł
Szczecin
179 zł
Toruń
139 zł
Warszawa
139 zł
Wrocław
119 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

89 zł
Super Koszulka WAKACJE 2019

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

Bułgaria: hotel Dana Palace*** – położony 450 m od plaży, przy głównej promenadzie w centrum Złotych Piasków. W hotelu znajduje się basen z bezpłatnymi leżakami i parasolami, scena przy basenie, recepcja, restauracja z tarasem, taras, sklepik spożywczy, sklepik z pamiątkami, sala z lustrami i parkietem, tenis stołowy. Oprócz tego boiska do plażowej piłki nożnej i siatkowej w hotelu i na plaży. W hotelu odbywają się animacje w języku polskim – imprezy, turnieje sportowe, zajęcia taneczne, karaoke, kino pod gwiazdami oraz dyskoteki (pool party). Pokoje 4-osobowe oraz apartamenty 6-osobowe (2 pokoje połączone drzwiami, łazienka i WC oddzielnie, apartamenty z widokiem na morze/basen). Wszystkie pokoje z pojedynczymi łóżkami, łazienką. W pokoju szafki nocne, szafa, TV, lodówka, klimatyzacja.

Budapeszt: hotel ***, pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami.

3 posiłki dziennie w czasie pobytu w Złotych Piaskach lub opcja All Inclusive: dopłata na miejscu 20,50 EUR/pobyt*. Pierwsze świadczenie w obiekcie – kolacja, ostatnie – obiad. Pozostałe świadczenia zgodnie z opisem w programie.
* w opcji All Inclusive dodatkowo: przekąska popołudniowa, kawa, herbata, woda, napoje od 10:30 do 22:00 podawane w lobby bar.

Transport autokarowy, zakwaterowanie (7 noclegów w Bułgarii oraz 1 nocleg w Budapeszcie), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę medyczną.

Prośby o wspólne zakwaterowanie w obiekcie głównym i wspólny przejazd autokarem docelowym należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty (dokument musi być ważny min. 3 miesiące od daty powrotu), ważną legitymację szkolną, suchy prowiant na drogę dojazdową. Obowiązkowe wydatki programowe 52 EUR (w tym: wycieczka Bałczik + Kaliakra 19 EUR, komunikacja miejska i przewodnik w Budapeszcie 17 EUR, wstęp i posiłek w Aquaparku Petroland 16 EUR). Kaucja zwrotna w hotelu 15 EUR (opiekunowie oddają kaucję w ostatni dzień pobytu po wykwaterowaniu i sprawdzeniu pokoi przez obsługę hotelu). Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera według własnego uznania (nasza sugestia 90 EUR) oraz na ewentualny program fakultatywny.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Turnus Hotel DANA PALACE***

1

05.07.2019 - 16.07.2019

1677zł

brak miejsc

2

12.07.2019 - 23.07.2019

1677zł

brak miejsc

3

19.07.2019 - 30.07.2019

1677zł

brak miejsc

4

26.07.2019 - 06.08.2019

1677zł

brak miejsc

5

02.08.2019 - 13.08.2019

1677zł

brak miejsc

Zgodnie z Ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych (Dz.U. z 2017r. poz. 2361 oraz z 2018r. poz. 650) – dodatkowa opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Czytaj więcej.

Uczestnicy, którzy ukończyli 18 lat przed rozpoczęciem turnusu – dopłata do pobytu w hotelu 98 zł.

“Poznałam mnóstwo fajnych ludzi. Swietne zabawy na basenie. Wychowawcy super dogadywali się z nami.”

Aniela - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Początkowo zdawało się, że to będzie nudna i mało zabawna podróż, ale okazało się, że było na odwrót. Poznałam wiele wspaniałych osób i super wychowawców. Spędziłąm bardzo dobrze czas, lecz też spędziłam ten czas aktywnie, bo dużo pływałam w morzu i spędzałam dużo czasu w basenie, ale też spacerując.”

Oliwia - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Przeszkadzało mi to, że nie mogłam wejść do basenu, kiedy mi się chciało, co było dziwne, bo na poprzednich obozach nie było takiego problemu oraz wyjścia na miasto wyglądały inaczej, bo informowaliśmy, że wychodzimy i mogliśmy iść, a teraz dopiero za zgodą opiekuna i razem z nim. Dobrze, że były dyskoteki oraz hotel był w lepszym stanie. Animacje nie były jakoś mega interesujące, codiennie te same piosenki do tańczenia i 'układ taneczny', który wyglądał jakby był wymyślany na żywo, ale to już wina osób zajmujących się tym hotelem, tak czy siak, mogłoby to wyglądać lepiej.”

Klaudia - 17 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Autokar jest w dobrym stanie. Podczas podróży klima działała bez zarzutów. Hotel, w którym się zatrzymaliśmy był w dobrym położeniu i na dobrym poziomie. Podobały mi się imprezy. Wszystko było dobrze zorganizowane.”

Anabela - 17 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Jedzenie było w porządku (obiad, kolacja). Gorzej ze śniadaniami. Wychowawcy też ok, tylko szkoda, że nie mogliśmy sami gdzieś wychodzić (basen albo miasto). Plusem było to, że tym razem hotel się tak mocno nie rozpadał i tym razem większość rzeczy się trzymała oraz działała.”

Weronika - 17 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Jedzenie było bardzo średnie. Albo za dużo soli, albo jej brak. Pizza i arbuz najlepsze. Podobały mi się wyjścia na miasto albo do klubu. Tylko szkoda, że na krótko. Opiekunowie wyluzowani, ale tylko szkoda, że nie można chodzić na basen bez opiekuna.”

Oliwia - 17 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Obóz bardzo dobrze zorganizowany. Bawiłam się super. Bardzo fajna kadra, świetni opiekunowie. Hotel czysty, jedzenie średnie, ale za to najlepsza ekipa.”

Aleksandra - 17 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Na kolonii byli bardzo mili wychowawcy. Ogólne wrażenie bardzo dobre, super zorganizowanie. Naprawdę super się bawiłam.”

Amelia - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Byli super opiekunowie, mili. Super ludzie z kolonii, wszystko zorganizowane. Pokój w miarę, tylko mrówki chodziły. Bawiłam się super fajnie. Poznałam dużo osób.”

Natalia - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Na obozie byli bardzo mili opiekunowie. Bardzo fajnie się bawiłam, poznałam super osoby. Hotel był zadbany, ale jedzenie średnie.”

Aleksandra - 16 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty