Pogorzelica - Challenge & Active 

 • hit

Nadmorskie wyzwanie dla aktywnych

od1677 zł

Pogorzelica Challenge & Active 2019 to obóz młodzieżowy nad Bałtykiem z maksymalną dawką aktywności i adrenaliny. Dołącz do wspólnej zabawy i pod nadzorem doświadczonej kadry instruktorów i wychowawców poznaj tajniki sztuki przetrwania w lesie. Naucz się chodzić po linie, utrzymaj równowagę na segwayu, spróbuj swych sił w walce gladiatorów oraz stocz walkę w stroju japońskiego wojownika sumo. Integracja z grupą, odkrywanie tajemnic nauki, duch rywalizacji podczas gier terenowych. Czekamy właśnie na Ciebie! Możesz do nas dołączyć wybierając jedno z wielu miejsc dojazdowych, m.in. Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Katowice, Wrocław i inne.

ogólne wrażenie

100%
 

atrakcje

100%
 

zakwaterowanie

74%
 

wyżywienie

87%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 38 opinii uczestników

 • survival podstawowy – walka o przetrwanie, poznaj zasady poruszania się w terenie, naucz się, jak przetrwać w lesie i poradzić sobie z siłami natury, zobacz, jak zbudować szałas i rozpalić ognisko,
 • survival rozszerzony – szkoła przetrwania, poznaj sztukę kamuflażu i maskowania, przygotowania posiłku w terenie, tropienia i rozpoznawania śladów,
 • Akcja Integracja – razem z grupą spróbuj swoich sił w specjalnie przygotowanych konkurencjach, takich jak: wielospodnie, wielonarty, rurowce,
 • eurobungee – trening powietrznych ewolucji, moc wrażeń gwarantowana! (x2),
 • slackline – spacer w przestworzach, nauka chodzenia po linie,
 • segway – pokonaj tor przeszkód utrzymując równowagę, przejażdżka dwuśladowym pojazdem elektrycznym (x2),
 • zorba – przemieszczanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli,
 • korfball – rozwiń swoje umiejętności sportowe podczas zdobywającej popularność gry zespołowej,
 • walki sumo – w zabawnym stroju japońskiego wojownika sumo stocz pojedynek na specjalnie przygotowanej arenie,
 • walki gladiatorów – wykaż się odwagą i sprytem, utrzymaj równowagę, strąć przeciwnika z podestu za pomocą gąbkowej lancy,
 • współczesny Robin Hood – nauka strzelania z łuku do ustawionych tarcz,
 • strzelanie z procy – ćwiczenie precyzji i celności,
 • Ale Cyrk!, czyli blok zajęć akrobatycznych, nauka chodzenia na szczudłach oraz jazdy na dziwnym rowerze,
 • zajęcia łącznościowe – nauka alfabetu Morse’a i obsługi telefonów polowych,
 • szkolenie z udzielania pierwszej pomocy – pamiętaj, że Ty też możesz uratować życie człowieka,
 • gra terenowa Nocna Pułapka – uratuj świat przed szalonym Simonem,
 • nocna gra terenowa Mafia – odkryj, czy wśród Was nie ma ludzi współpracujących z mafią,
 • passball – zawodnicy ubrani w oryginalne stroje toczą wesołą rozgrywkę piłkarską,
 • wesołe laboratorium – odkryj niesamowite tajemnice świata nauki,
 • kąpiele w morzu i plażowanie, gry i zabawy, konkursy,
 • możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

Każda kolonia/obóz oferuje bogaty wachlarz atrakcji programowych dostosowanych do wieku uczestników i rodzaju programu. Jednak by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, przygotowaliśmy dodatkowe propozycje wycieczek fakultatywnych – dla chętnych i spragnionych jeszcze większej dawki wrażeń. Wybór należy do Ciebie. Czy zechcesz skorzystać?
Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 30 osobach chętnych. Zapisy w biurze.

Legoland

Wycieczka autokarowa do Legolandu w Danii do jedynego w Europie lunaparku zbudowanego z klocków Lego. Na miejscu jedyny zabawkowy świat w miniaturze, kościoły i miasta duńskie, krajobraz fiński, szwedzki i alpejski, kraj piratów, safari, kraj techniki Lego, najpiękniejszy pałac miniaturowy na świecie. Bilet wstępu płatny dodatkowo 45 EUR. Wyjazd jest planowany o godz. 23:00, powrót ok. 3:00 dnia następnego.

* Zgodnie z Ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych (Dz.U. z 2017r. poz. 2361 oraz z 2018r. poz. 650) – dodatkowa opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Czytaj więcej.

267 zł*
Stralsund

Wycieczka autokarowa do niemieckiego miasteczka Stralsund, które słynie przede wszystkim ze wspaniałej starówki wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO oraz Ozeaneum, jednego z największych oceanariów na świecie, gdzie znajduje się ok. 7 tysięcy gatunków roślin i zwierząt żyjących w wodach Bałtyku, Morza Północnego, północnego Atlantyku.Bilet wstępu płatny dodatkowo 14 EUR. Wyjazd jest planowany o godz. 06:00, powrót ok. 19:00.

147 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
169 zł
Elbląg
89 zł
Ełk
129 zł
Gdańsk
119 zł
Katowice
159 zł
Kraków
169 zł
Koszalin
79 zł
Kętrzyn
119 zł
Malbork
89 zł
Olsztyn
79 zł
Poznań
119 zł
Słupsk
89 zł
Szczecin
119 zł
Tczew
89 zł
Warszawa
149 zł
Wrocław
159 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

59 zł
Super Koszulka WAKACJE 2019

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Kalina w Pogorzelicy. Położony w sosnowym lesie o specyficznym mikroklimacie korzystnie wpływającym na drogi oddechowe. Jest to murowany, trzykondygnacyjny kompleks na 220 miejsc. Pokoje 4- i 5-os. z łazienkami. Do kompleksu należy duży, ogrodzony teren rekreacyjno-sportowy (zalesiony, pow. 2 ha), a w nim: sala gimnastyczna, boisko do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, dwie świetlice wyposażone w TV (w tym telewizję satelitarną), video, stoły do tenisa, plac zabaw i rekreacji, własna kuchnia i stołówka z domowym jedzeniem.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

3 posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ratownika, ubezpieczenie NNW.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty w przypadku wykupienia wycieczek fakultatywnych, ważną legitymację szkolną, kieszonkowe na własne wydatki i ewentualny program fakultatywny.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Turnus Ośrodek Kalina

1

19.07.2019 - 29.07.2019

1677zł

brak miejsc

“Bardzo mi się podobało zabawy z instruktorami, bo było śmiesznie i zabawnie. Podobało mi się, że zawsze coś było do i się nie nudziłęm, np. wychodzenie nad morze, chodzenie po sklepach i różne wyjazdy. Przez kolonie nauczyłem się jeździć na segway, chodzenie po linie, strzelanie z łuku i procy, surwiwalu i jeżdżenie na rowerze cyrkowym.”

Jakub - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Zajęcia były świetne, prowadzący byli mili i fajni. Pokoje były ładnie urządzone, ale materace były niewygodne. Było za mało szaf, bo nie dało się zmieścić ubrań. Wychowawcy byli mili i spokojni. Wycieczki były fajne, plaże i wyjścia na miasto były fajne.”

Janek - 12 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Kolonia jest dobrze zorganizowana, opiekunowie są mii. Ośrodek ma trochę wad, ale nie jest najgorszy. Jest dużo zabaw i atrakcji, wszędzie jest blisko.”

Tomek - 11 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Moja wychowawczyni była bardzo miła i fajna. W ośrodku nie było miejsca na ubrania, ponieważ była 1 szafa na pokój. Mniej atrakcji niż na Kulce. Nie było kajaków, quadów i paintballa.”

Jakub - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Jest tu fajne jedzenie, spoko. W legolandzie było bardzo dobrze. Moją ulubioną atrakcją jest eurobungee.”

Arek - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo fajnie było w legolandzie, też mi się podobało sumo i badzi. Mieliśmy wspaniałą wychowawczynię, bardzo dobrze jest na dworze. Ogólnie było bardzo fajnie na koloniach.”

Staś - 10 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Było super, nie mogłem się nudzić, wiele razy nie miałem sił, ale było super. Było pyszne jedzenie i dobry ośrodek. Byłem z moimi kolegami na super kolonii.”

Jakub - 12 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Dla mnie wyjazd był bardzo fajny. Najbardziej podobały mi się zajęcia. Najlepszy był seegway, rower i euro bungee. Bardzo lubiłem chodzić na plażę i się kąpać. Dla mnie kolonie były jedne z najlepszych na których byłem.”

Oliwier - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Najlepsza kolonia w moim życiu pod względem zajęć. Zasługuje na brawa. Polecam tą kolonię, ponieważ nie będzie się nikt nudzić.”

Olgierd - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“mam alergię na kurz, ale jest bardzo fajnie. Super pokoje. Fajny ośrodek.”

Kacper - 10 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty