Kołobrzeg - Jak ryba w wodzie 

 • smyki

Poczuj radość pływania i wspólnej zabawy!

od1477 zł

Kołobrzeg Jak Ryba w Wodzie 2019 to kolonia nad morzem skierowana do dzieci w wieku 7-11 lat, które chcą poczuć radość z pływania i wspólnej zabawy. Kochasz morze i chcesz podszkolić swoją umiejętność pływania? Gwarantujemy treningi na basenie pod okiem profesjonalnego trenera oraz zachęcamy do morskich kąpieli. Jeszcze ważniejsza jest dobra zabawa z rówieśnikami, dlatego zapraszamy Cię na pełną przygód wizytę na Dzikim Zachodzie, ekscytującą grę miejską, w czasie której odkryjesz uroki Kołobrzegu oraz przejażdżkę kolejką bajkową. Organizujemy wyjazdy z miast w całej Polsce (m.in. Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i inne).

ogólne wrażenie

97%
 

atrakcje

100%
 

zakwaterowanie

96%
 

wyżywienie

94%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 70 opinii uczestników

Program realizowany w ramach cyklu „Smyki na wakacjach” adresowany jest do dzieci w wieku 7–11 lat. To właśnie tutaj, w bajkowym świecie, pod okiem wykwalifikowanej kadry każdy z małych odkrywców łatwiej się zaaklimatyzuje na kolonii i przeżyje z nami niesamowitą przygodę.

ZAJĘCIA WODNO-SPORTOWE

 • treningi na basenie (5 x 90 min): nauka pływania od podstaw oraz doskonalenie umiejętności pływackich pod nadzorem wykwalifikowanej kadry z uprawnieniami instruktora pływania lub trenera pływania. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 8-osobowych w aquaparku Milenium (uwaga: na koniec turnusu dla chcących i potrafiących pływać możliwość zdania egzaminu na kartę pływacką. Koszt wydania karty 25 zł/os.),
 • kąpiele w morzu pod nadzorem ratownika,
 • program rekreacyjno-sportowy: olimpiada sportowa, piłka plażowa.

PODRÓŻE MŁODYCH PŁYWAKÓW – W POSZUKIWANIU WSZECHSTRONNEGO ROZWOJU

 • wizyta na Dzikim Zachodzie – przejażdżka na koniu, malowanie twarzy, scenki westernowe, gorączka złota, pokazy taneczne oraz niezapomniana przygoda w minizoo, gdzie poznasz: strusie afrykańskie, świnki wietnamskie, egzotyczne ptactwo, jelonka Bambi, kozły, wielbłąda, lamy, daniele, owce i zebrę,
 • wycieczka autokarowa Międzyzdroje – Rewal – Trzęsacz – Jezioro Turkusowe,
 • zwiedzanie Kołobrzegu w formie gry miejskiej: ratusz staromiejski, bazylika Mariacka, baszta Prochowa,
 • wycieczka do Fortu Ujście, gdzie zobaczysz: latarnię morską, port jachtowy, pomnik Zaślubin z Morzem.

RELAKS MŁODYCH PŁYWAKÓW – W POSZUKIWANIU HARMONII

 • Piracka Przygoda – zabawa w starym forcie, zwyczaje i obrzędy marynarskie, szanty,
 • rejs statkiem,
 • przejażdżka kolejką bajkową,
 • zabawy integracyjne, turnieje i quizy, Neptunalia,
 • program rekreacyjno-sportowy: olimpiada sportowa, piłka plażowa,
 • gra terenowa Świetliki – przez mroczny las do celu prowadzą Cię świetliki, pokonasz trasę, wykonując zagadkowe zadania, wyprawa z niespodzianką i dreszczykiem emocji,
 • udział w otwartych imprezach rozrywkowych organizowanych przez miasto Kołobrzeg,
 • możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

Każda kolonia/obóz oferuje bogaty wachlarz atrakcji programowych dostosowanych do wieku uczestników i rodzaju programu. Jednak by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, przygotowaliśmy dodatkowe propozycje wycieczek fakultatywnych – dla chętnych i spragnionych jeszcze większej dawki wrażeń. Wybór należy do Ciebie. Czy zechcesz skorzystać?
Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 30 osobach chętnych. Zapisy w biurze.

Legoland

Wycieczka autokarowa do Legolandu w Danii do jedynego w Europie lunaparku zbudowanego z klocków Lego. Na miejscu jedyny zabawkowy świat w miniaturze, kościoły i miasta duńskie, krajobraz fiński, szwedzki i alpejski, kraj piratów, safari, kraj techniki Lego, najpiękniejszy pałac miniaturowy na świecie. Bilet wstępu płatny dodatkowo 45 EUR. Wyjazd jest planowany o godz. 23:00, powrót ok. 3:00 dnia następnego.

* Zgodnie z Ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych (Dz.U. z 2017r. poz. 2361 oraz z 2018r. poz. 650) – dodatkowa opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Czytaj więcej.

Wycieczka do Legolandu dostępna jest w I oraz IV turnusie.

267 zł*
Stralsund

Wycieczka autokarowa do niemieckiego miasteczka Stralsund, które słynie przede wszystkim ze wspaniałej starówki wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO oraz Ozeaneum, jednego z największych oceanariów na świecie, gdzie znajduje się ok. 7 tysięcy gatunków roślin i zwierząt żyjących w wodach Bałtyku, Morza Północnego, północnego Atlantyku.Bilet wstępu płatny dodatkowo 14 EUR. Wyjazd jest planowany o godz. 06:00, powrót ok. 19:00.

147 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
169 zł
Elbląg
89 zł
Ełk
129 zł
Gdańsk
119 zł
Katowice
159 zł
Kraków
169 zł
Koszalin
79 zł
Kętrzyn
119 zł
Malbork
89 zł
Olsztyn
79 zł
Poznań
119 zł
Słupsk
89 zł
Szczecin
119 zł
Tczew
89 zł
Warszawa
149 zł
Wrocław
159 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

59 zł
Super Koszulka WAKACJE 2019

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek kolonijny Dom Rybaka położony na ogrodzonym, pięknie zagospodarowanym terenie w bezpośrednim sąsiedztwie parku, 600 m od plaży. Pokoje 4-, 5-, 6-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone w łóżka jednoosobowe lub piętrowe oraz pokoje typu studio (3+4 lub 4+4 z pokojem przechodnim) z pojedynczymi łóżkami lub piętrowymi z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek ma własną stołówkę, salę TV i salę dyskotekową.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Trzy posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ratownika, ubezpieczenie NNW i KL.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty w przypadku wykupienia wycieczek fakultatywnych, ważną legitymację szkolną, kieszonkowe na własne wydatki i ewentualny program fakultatywny.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Turnus O.K. Dom Rybaka

1

03.07.2019 - 13.07.2019

1477zł

brak miejsc

2

14.07.2019 - 24.07.2019

Program nie realizowany w tym terminie

3

25.07.2019 - 04.08.2019

Program nie realizowany w tym terminie

4

05.08.2019 - 15.08.2019

1477zł

brak miejsc

“Najbardziej podobało mi się Aquapark Mileniem, Dziki Zachód. Najbardziej mi się nie podobało statek rejs statkiem. Bardzo mi się podobały wieczory, bo koledzy non stop się gadali.”

Szymon - 9 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo mi się podobał Dziki Zachód. Podobała mi się bardzo dyskoteka. Nie podobał mi się twaróg w naleśnikach.”

Gabrysia - 9 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Dla mnie bardzo się podobała dodatkowa wycieczka do Legolandu, ponieważ pierwszy raz pojechałam sama za granicę. Podobał też mi się wyjazd na Dziki Zachód dlatego, że instruktorzy byli bardzo mili. A naj najlepsze były dyskoteki, ponieważ można się wyszaleć, co jest mega!!”

Gabriela - 10 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Moim zdaniem koonia jest bardzo fajna, podobają mi się nauczyciele, są mili oraz fajni. Wycieczki są fajne, ale najbardziej podobała mi się wycieczka na dziki zachód. Też podobała mi się dyskoteka, jest fajna, także wycieczka na plażę no i basen.”

Agnieszka - 9 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Najbardziej podobał mi się wyjazd do Dzikiego Zachodu. Jest super otoczenie. Jedynie naleśniki mi nie smakowały.”

Nadia - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Było bardzo ciekawie, miło i przyjemnie. Najbardziej podobał mi się Dziki Zachód i Bajkowa Kolejka. Obiady były bardzo dobre i pyszne. Dyskoteka była bardzo fajna i superowa.”

Nina - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Mi się strasznie podobało. Bardzo lubię tą kolonię. Strasznie mi się podobał dziki zachód! Nie podoba mi się nic. Podoba mi się, że mam strasznie dużo koleżanek.”

Rozalia - 9 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Podobał mi się wyjazd na Dziki Zachód do Zieleniewa. Podobał mi się rejs statkiem. Podobała mi się wycieczka do Międzyzdrojów. ”

Anna - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo podobała m się zabawa w mafie. Również bardzo podobały mi się wyjścia na basen. Było też fajne na zabawie w świetliki”

Aleksander - 10 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Najbardziej podobała mi się gra w świetliki. Podobał mi się codzienny pobyt na basenie. Podobała mi się wycieczka kolejką. ”

Krzysztof - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty